Supleškėjo medžio apdirbimo įmonės pastatas(3)

2007-11-29 22:00

Trečiadienį likus penkiolikai minučių iki 22 valandos Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos dispečeris gavo pranešimą apie Dauglaukio kaime degantį medžio apdirbimo įmonės „Plunaja" pastatą. Gesinti didžiulio pastato išskubėjo du gaisriniai automobiliai iš Tauragės ir keturios kaimų komandos.
Atvykus ugniagesiams šiferio stogu dengtas mūrinis pastatas su rūsiu, kuriame buvo sandėliuojamos pjuvenos, skendėjo liepsnose. Užsiliepsnojusiame pastate ir priestate buvo medžio apdirbimo staklės ir mediena. Nedaug trūko, kad liepsnose paskęstų ir didžiulis medinis priestatas, sandėlis bei lauke sukrauta gatava įmonės produkcija. Nepaisant didelio vėjo ugniagesiams šį turtą pavyko išsaugoti. Deja, apie  200 kvadratinių metrų stogo dangos nudegė, sugadintos viduje buvusios staklės. Gaisrą ugniagesiai likvidavo po vidurnakčio.

Tyrimą atliekantis Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausiasis specialistas Gintautas Ačas gaisro priežasčių neįvardijo. Pasak jo, nelaimės priežastis tiriama, nuostoliai nustatinėjami.

Apie gaisrą Dauglaukyje Tauragės ugniagesius informavo Pagėgių policijos komisariato budėtojas. Telefonu apie nelaimę budėtojui pranešė prisistatyti nepanoręs pilietis. Kodėl pranešimą pirmiausia gavo Pagėgių pareigūnai, galima tik spėlioti. Matyt, žmogus paskambino bendruoju pagalbos numeriu 112 ir pagal ryšio zoną buvo sujungtas su artimiausiu policijos komisariatu.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras