Namą nuo liepsnų išgelbėjo budrumas(3)

Gintaras GRAŽINSKAS | gintaras@kurjeris.lt

2007-06-05 08:39

Vakar apie vidurdienį kilus gaisrui Tauragės J.Tumo-Vaižganto gatvės 110-ajame mediniame name išdegė dalis pastato stogo, ugnis apgadino dalį vidaus sienos. Gaisro priežastimi tapo seni elektros instaliacijos laidai.
Medinis namas J.Tumo-Vaižganto gatvėje priklauso rajono savivaldybei. Jame gyvena dvi šeimos, turinčios teisę nuomotis socialinį būstą.
Likus kelioms minutėms iki vidurdienio, vieni namo gyventojai pastebėjo, kad koridoriuje iš sienos rūksta dūmai. Jie skubiai apie tai pranešė Tauragės priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai.

 

Į nelaimės vietą išvažiavo gaisrų gesinimo automobilis ir trys autocisternos. Kadangi ugnis dar nebuvo spėjusi išplisti, gaisras buvo nuslopintas per pusvalandį.

Ruslano Pačkovskio, gaisro gesinimui vadovavusio Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūno, teigimu, ugnis išdegino apie 8 kvadratinius metrus stogo ir šiek tiek sienos. Gaisro nuostolius jis pavadino minimaliais. Pareigūno teigimu, laimingai gaisras baigėsi gyventojų budrumo dėka. Dūmai buvo laiku pastebėti ir apie tai operatyviai pranešta ugniagesiams.

R.Pačkovskio teigimu, gaisras kilo dėl gedimo namo elektros instaliacijoje.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras