„Beržos“ bendruomenė susibūrė į kasmetinę šventę(11)

Margarita RIMKUTĖ | margarita@kurjeris.lt

2015-09-07 12:36

Reda (iš kairės), Remigijus, Odeta, Adelija, Austėja, Lina, Ramūnas ir Rolandas. Raimondos Alysienės nuotrauka

Kai vasara pasibaigia, „Beržos“ bendruomenė kasmet susiburia apžvelgti nuveiktų darbų ir pasilinksminti. Šiemet bendruomenės susitikimų vietoje išdygo pasigėrėjimo vertas objektas – stoginė-scena.

– Paskaičiavome, kad renginiui nuomuotis sceną mokant 600 eurų yra labai brangu. Stoginė, kurią įsirengėme, mums per keletą metų atsipirks, – džiaugėsi bendruomenės „Berža“ pirmininkė Reda Bajorinienė.

Įrenginėjant objektą plušėjo 18 bendruomenės narių. Žinoma, teko ieškoti ir rėmėjų, kurie paremtų medžiagomis bei pinigais. Nors, kaip sako bendruomenės pirmininkė, duoti lengvaiu nei prašyti, laimei, kaip ir kasmet, bendruomenės iniciatyvoms įgyvendinti rėmėjų surasta tarp pačių bendruomenės narių.

Tradiciškai pasidžiaugta „Beržos“ iniciatyviausiais nariais. Jiems įteikti prizai. Į rankas keliavo dailininkės Jūratės Povilaitienės iš stiklo išlietos ir išgraviruotos saulytės. Garbės nario nominaciją gavo Odetos ir Remigijaus Mickų šeima. Pora išsikraustė iš Beržės kvartalo, tačiu aktyviai remia ir dalyvauja bendruomenės veikloje. Už kalėdinės dvasios įžiebimą kvartale apdovanota Linos ir Ramūno Tverijonų šeima. S.Daukanto gatvės gyventojai kasmet Kalėdoms įspūdingai papuošia savo namų aplinką, vietiniai vaikai jų namą praminė Kalėdų Senelio namais. Eugenijus Kavaliauskas apdovanotas už gražiausių bendruomenės veiklos akimirkų fiksavimą ir bendruomenės internetinio puslapio administravimą, o Virginijus Paulikas – už puikios nuotaikos palaikymą renginių metu. Rolandui Krompalcui dėkota už darbštumą, vyras visuomet pirmas, kai reikia ką nors sumeistrauti.

R.Bajorinienė iš savų lėšų įsteigė prizą bendruomenės ištvermingiausioms mergaitėms: penkerių Austėjai ir septynmetei Adelijai, kurios neseniai vykusiame „Aktyvios Tauragės“ žygyje įveikė 22 kilometrus, o vasarą Šventojoje dviračiais numynė 50 kilometrų.

Bendruomenės pirmininkė dėkoja nuolatiniams rėmėjams: rajono savivaldybei ir miesto seniūnijai, VĮ Tauragės regiono keliams, UAB „Ginara“, produkcija parėmusiems, UAB „Vilkyškių pieninei“, UAB „Molupis ir Ko“, AB „Tauragės maistas“ bei skanią girą pagaminusiai Teresei Norkienei.

Daugiau nuotraukų čia

Skaityti komentarus (11) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras