Lomių kaimo bendruomenė ėmėsi įgyvendinti eismo saugumo programą (0)

2014-07-03 11:04
Tauragės AVPK nuotrauka

Pasitelkę vaizdinę medžiagą, pareigūnai priminė gyventojams dviratininkų elgesio taisykles, saugumo svarbą keliuose ir gyvenamojoje teritorijoje. Tauragės AVPK nuotrauka

Lomių kaimo bendruomenė, aktyviai besirūpinanti savo gyvenamosios vietos saugumo užtikrinimu, ėmėsi įgyvendinti eismo saugumo programą „Eismo saugumas bendruomenėse – 2014“.

Bendruomenės pirmininkė Elena Bazinienė dėkojo lomiškiams, gausiai susirinkusiems į renginį, o taip pat ir projekto autorei bei koordinatorei bibliotekininkei Gintarei Pavalkytei už laiką, skirtą rengiant bendruomenei svarbų projektą, kurio įgyvendinimas suteiks daugiau žinių, informacijos apie eismo saugumą.

Pristačius projektą bei veiklos planus, žodis buvo suteiktas ir Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio apylinkės inspektorių veiklos grupės tyrėjui Tomui Daujočiui bei nepilnamečių reikalų specialistei Juditai Sadauskytei. Pasitelkę vaizdinę medžiagą, pareigūnai priminė gyventojams dviratininkų elgesio taisykles, saugumo svarbą keliuose ir gyvenamojoje teritorijoje. Kaimo vietovėje gyventojai dažnai naudojasi dviračiais, tačiau nedaugelis iš jų važiuodami užsideda liemenę ar šalmą. Policijos pareigūnai taip pat kalbėjo apie saugų naudojimąsi mopedais bei keturračiais. Gyventojai taip pat uždavė klausimus, susijusius su gyvenvietės saugumo užtikrinimu, be priežiūros paliktais šunimis.

Po edukacinių filmukų peržiūros nepilnamečių reikalų inspektorė Judita Sadauskytė vaikams ir suaugusiems surengė viktoriną - įtvirtino įgytas žinias. Visi teisingai atsakiusieji į klausimus buvo apdovanoti prizais - saugaus eismo liemenėmis, atšvaitais bei suvenyrais.

Projekto vadovė Gintarė Pavalkytė dėkojo svečiams bei susirinkusiems lomiškiams už gausų dalyvavimą renginyje, aptarė ateities planus įgyvendinant eismo saugumo programą Lomių bendruomenėje.

 

Tauragės AVPK inform.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras