Tinklinio aikštelę įsirengs patys(1)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2014-06-02 06:40
Anastazijos Pečkaitienės nuotrauka

Darbai būsimoje tinklinio aikštelėje virte verda. Anastazijos Pečkaitienės nuotrauka

Kai ko nors neturi, bet nori, galima skųstis ir dejuoti, kad niekas nieko nedaro, o galima imti ir pasidaryti pačiam. Taip ir padarė jaunieji eičiškiai – ilgai nesvarstę ėmėsi darbo ir jau baigia patys įsirengti tinklinio aikštelę.

Eičių bendruomenės jaunimas seniai pamėgo vakaroti sporto aikštėje. Tik aktyvaus laisvalaikio praleidimo galimybės buvo labai kuklios – futbolo vartai ir žolynas. Beje, žaidėjams ne kartą teko organizuoti talkas ir taisyti šernų išartą aikštę. Dabar problema išspręsta – seniūnijos ir rajono savivaldybės dėka teritorija aptverta.

Pasak Eičių kultūrinio darbo organizatorės Anastazijos Pečkaitienės, kaip paįvairintų, praturtintų laisvalaikį, jaunimas ėmėsi iniciatyvos įrengti tinklinio aikštelę. Apsiginklavę kastuvais, susirinko jaunos šeimos, sportuojantis jaunimas ir ėmėsi darbo. Pirmiausia reikėjo nukasti ir išvežti velėną, o tai ne taip lengva.

Iš darbo ar mokyklos sugrįžę, vieni kitus pakeisdami, jaunuoliai vis pluša, net ir kaitros nebodami ir tuo džiugindami vyresniuosius.

A.Pečkaitienė sakė, kad jaunimas dėkingas Gaurės seniūnui Vidmantui Skiriui, Eičių seniūnaičiui Rimui Macaičiui, kad jie supranta jaunimo siekius, palaiko iniciatyvą ir yra visada suteikia pagalbą.

Darbai tęsiasi, o jaunuolių mintyse jau bręsta nauji planai.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras