Visas miestas liko be karšto vandens(7)

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2018-09-25 09:31

Autorės nuotrauka

Tauragės miestas, keičiant šilumos trasas, gyvena tarsi apkasuose. Dėl atkarpoje nuo Dariaus ir Girėno iki Bažnyčių gatvės 9-ojo namo vykdomų trasų modernizavimo darbų kai kurių namų gyventojai  ir įstaigos jau kelios savaitės neturi karšto vandens. O šiandien be karšto vandens liko visas miestas. Gali būti, kad jo neturėsime dvi dienas. Kas nutiko?

Tauragės šilumos tinklų vadovas Audrius Arcišauskas tvirtina, kad vykdant rekonstravimo darbus buvo pažeista 35-erius metus nekeista magistralinio vamzdžio sklendė ir dėl to nuteka vanduo.

–  Sudarytos trys pamainos darbų šalinimui. Žmonės dirba nuo šeštos ryto ir tikimės, kad iki 17 valandos darbus pavyks baigti. Paskelbėme, kad dvi dienas nebus karšto vandens, bet tai labiau dėl apsidraudimo, jei kas nors nepavyktų. Šiems darbams ruošėmės iš anksto, įsigijome medžiagas, – sakė A.Arcišauskas.

Apie vykdomus darbus esą buvo pranešta namus administruojančioms bendrovėms dar penktadienį.

– Jie turėjo informuoti gyventojus, gal ne visiems spėjo. O mes stengdamiesi, kad gyventojai nepatirtų nepatogumų, darbus pradėjome nuo antradienio, kad ne iškart po savaitgalio, – paaiškino Tauragės šilumos tinklų vadovas.

Anot jo, informaciją gyventojai galėjo rasti ir įmonės interneto svetainėje. Skelbiama, kad dėl įgyvendinamo projekto „Tauragės centralizuoto šilumos tiekimo tinklų modernizacija“, vykdant rekonstravimo darbus, buvo pažeistas magistralinio vamzdžio 450 diametro flanšinis jungimas (sklendė/vamzdis) ir yra pastovus termofikacinio vandens nutekėjimas.

„Dėl šios priežasties turime sustabdyti termofikacinio vandens tiekimą iš „Beržės“ rajoninės katilinės. Informuojame, kad vartotojams bus stabdomas termofikato tiekimas iki šilumos punktų 2018 m. rugsėjo 25, 26 dienomis. Termofikacinio vandens parametrai bus neišlaikomi nuo 2018 m. rugsėjo 25 d. 8 val., nuo 11 val. bus vykdomi remonto darbai. Atsiprašome šilumos vartotojų dėl susidariusių nepatogumų ir dėkojame už kantrybę ir supratingumą“, – rašoma Tauragės šilumos tinklų interneto svetainėje.

Apie tai, ar iki naujo šildymo sezono įmonė spės įjungti karštą vandenį miesto centre – Vasario 16-osios 5-ajame name ir Bažnyčių gatvės 9 ir 13 namuose – skaitykite penktadienio „Tauragės kurjeryje“.

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras