Užsienio valiuta turimus grynuosius išsikeisti bus sunkiau(0)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2019-10-10 12:36

TK archyvo asociatyvi nuotrauka

Didieji bankai praneša nebevykdysiantys grynųjų pinigų užsienio valiuta keitimo operacijų. „Swedbank“ išplatino pranešimą spaudai, kuriame skelbia, jog klientai nebegalės išsigryninti užsienio valiutos iš savo sąskaitų.

„Swedbank“ banko klientai informuojami, kad taip nuspręsta dėl gerokai sumažėjusios šios paslaugos paklausos. Pranešime spaudai skelbiama, kad per pastaruosius trejus metus net tris kartus sumažėjo valiutos keitimo grynaisiais operacijų skaičius.

Teigiama, jog tokius pokyčius galėjo lemti euro zonos plėtimasis ir gerokai išaugęs kortelių naudojimas užsienio šalyse.

„Swedbank“ valiutos keitimo grynaisiais pinigais nebevykdys nuo šių metų gruodžio 9 dienos. SEB bankas šių operacijų atsisakys nuo gruodžio 2 dienos. Kitas rinkos dalyvis – „Luminor“ grynųjų užsienio valiuta nebekeičia nuo liepos mėnesio. Vienintelis „Šiaulių bankas“ skelbiasi ir toliau keisiantis valiutą grynaisiais. Dar vienas bankas „Citadele“ suskubo keisti paslaugų įkainius. Jų internetiniame puslapyje skelbiama, kad banko klientai valiutą grynaisiais pasikeisti galės už 3,5 Eur, o visi kiti – už 7 Eur mokestį.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras