Tauragės miesto šventė startavo (3) 

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2018-06-01 10:47

Šiandien startavo tris dienas vyksianti Tauragės miesto šventė. Pirmieji miesto aikštėje prie pilies rinkosi mažieji tauragiškiai. Vaikai savo piešiniais papuošė aikštės grindinį.

Į aikštę prie pilies Tauragės rajono savivaldybė pakvietė lopšelius-darželius ir šeimas su vaikais. Vaikai dalyvavo piešimo ant grindinio akcijoje „Tauragės miestas – tai aš“. Jie kreidelėmis piešė savo miestą, kiti savo mažomis rankelėmis išraitė „Mylim Tauragę“, treti daugiau dėmesio skyrė mylimiems personažams, tokiems, kaip Kakė Makė. Darželiai savo auklėtinius į aikštę atvedė iki pietų miego.

Kitose miesto gatvėse vidudienį buvo tylu. Jei ne Jono Kalvano aikštėje iš Vytauto gatvės pusės pastatyta scena, užuominų apie šiandien prasidėsiantį šventinį maratoną kol kas nerastume. Tiesa, kai kuriose maitinimo įstaigose ant stalų matėme išdėliotas skrajutes su Tauragės miesto šventės programa.  

Oficialus šventės atidarymas vyks 16 valandą Jono Viktoro Kalvano parke. Dar prieš atidarymą, 14 valandą, Tauragės krašto muziejuje „Santaka“ bus galima išvysti atnaujintą archeologijos ekspoziciją. Vyks unikalaus seniausio muziejaus eksponato ir parodos „Tarpukario dvasia – atkurtos Lietuvos 100-mečiui“ pristatymas.

Į Tauragę kartu su Seimo nare tauragiške Aušrine Norkiene žada atvykti Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis. Svečias apžiūrės seniausią Tauragės krašto muziejaus eksponatą – 12 000 metų šiaurės elnio ragus.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras