Šventės baigėsi – dirbti nepradėjo? (papildyta)(21)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-01-09 05:54

Šįryt atliekų konteineriai dalyje senamiesčio tebestovėjo perpildyti, paskutinį kartą atliekos šiame rajone buvo vežtos per Kalėdas. Ramunės Ramanauskienės nuotrauka

Dalis senamiesčio – J.Tumo-Vaižganto, Prezidento, kitų šio rajono gatvių gyventojai vakar taip ir nesulaukė šiukšliavežių, nors pagal iš anksto nurodytą grafiką atliekų surinkėjai ir turėjo važiuoti. Paskutinį kartą atliekos šiame rajone buvo vežtos Kalėdų rytą. Šįryt ant šaligatvių tebepūpso pilnutėliai konteineriai, o bendrovės „Ekonovus“ vadovas Egidijus Jurgilas sako žurnalistams atsiskaityti neprivaląs.

Šįryt dalyje senamiesčio tebepūpso atliekų pilni konteineriai. Vakar žmonės, atliekų prikaupę per keletą šventinių savaičių, šiukšlių vežėjų taip ir nesulaukė, kaip ir jokios viešos informacijos, kodėl.

Pagal 2018 metų atliekų surinkimo grafiką atliekos šiame rajone pirmą kartą turėjo būti vežamos vakar, sausio 8-ąją. Sausio 1-ąją atliekų vežėjai nedirbo.

Paklaustas, kodėl neišvežė šiukšlių, atliekų surinkėjo – bendrovės „Ekonovus“ Tauragės padalinio vadovas Egidijus Jurgilas sakė, kad dalis senamiesčio rajono buvo apvažiuotas, esą nebaigta atliekų vežti iš Jovarų. Pastebėjus, kad pilni atliekų konteineriai tebestovi J.Tumo-Vaižganto, Prezidento, kitose senamiesčio gatvėse, E.Jurgilas atkirto, kad ir pats turi akis – mato.

– Mašina yra sugriuvusi, mašina yra remonte, – sakė E.Jurgilas.

Paklaustas, ką šiandien daryti šio rajono žmonėms – palikti pilnus atliekų konteinerius ant šaligatvių ar stumtis į kiemus, „Ekonovus“ vadovas pažadėjo, kad atliekas išveš šiandien. Esą visiems, kas skambino, buvo apie tai pranešta. Pasiteiravus, kiek skambučių dėl to sulaukė, metė, kad tokią ataskaitą „turi duoti“ Tauragės regiono atliekų tvarkymo centrui, ne žurnalistams.

10.30 val. į redakciją paskambinęs J.Tumo-Vaižganto g. gyventojas Romualdas suskaičiavo, kad šios gatvės atkarpoje nuo Stoties gatvės iki Vasaros estrados stovi pilnutėliai 28 atliekų konteineriai. Jų išvežti, pasak vyro, atliekų surinkėjai neskuba.

– Žmonės baisiausiai pasipiktinę, šiukšles vežė Kalėdų rytą ir tai ne visi žmonės tuomet konteinerius išstūmė, manė, kad šventinę dieną šiukšlių niekas neveš. Praėjo daugybė laiko, ir niekas nekruta. Esame pasipiktinę, skambinome atliekų surinkėjams, bet ten nelabai kas mūsų klausosi. Šaligatviu praeiti neįmanoma, jie šiukšlių konteineriais ir šiukšlių maišais apstatyti. Mes, paslaugos gavėjai, už ją mokame, o paslauga nesuteikiama. Niekad anksčiau tokios netvarkos nebuvo, – kalbėjo Romualdas.

Skaityti komentarus (21) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras