Rajono mokyklose skelbiamas karantinas(11)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-02-06 10:49

M.Mažvydo progimnazijoje savaitei stabdomos pamokos. Raimondos Alysienės nuotrauka

Įsisiautėjus peršalimo ligoms, nors gripo epidemija savivaldybėje ir nepaskelbta, stabdomas ugdymo procesas kai kuriose mokyklose. Apie karantiną jau pranešė dvi miesto mokyklos: Martyno Mažvydo ir „Šaltinio“ progimnazijos. 

Kaip informuoja M.Mažvydo progimnazijos direktorius Remigijus Masteika, mokyklą nelankančių mokinių skaičius perkopė 50 proc., tad laikinai nutraukiama mokyklos veikla. Ugdymo procesas bus atnaujintas vasario 13-ąją.

Karantinas skelbiamas ir didžiausioje rajono mokykloje – „Šaltinio“ progimnazijoje. Pamokos nevyks nuo rytojaus iki vasario 12-osios imtinai.  

Tauragės rajone sergamumo rodiklis 5-ąją metų savaitę pasiekė 196,02 atvejo 10 tūkst. gyventojų, iš jų 11,42 proc. sudaro gripas. Ketvirtąją savaitę rodikliai siekė 141,8 atvejo 10 tūkst. gyventojų. Specialistė primena, kad gripo epidemija skelbiama, kai sergamumo gripu ir ŪVKTI rodiklis yra ne mažesnis kaip 100 atvejų 10 tūkst. gyventojų per savaitę, o klinikiniai gripo atvejai sudaro apie 30 proc. visų registruotų gripo ir ŪVKTI atvejų.   

Skaityti komentarus (11) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras