Prisiekė išrinktasis Prezidentas(13)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2019-07-12 10:21

Josvydo Elinsko/15min.lt nuotrauka

Šiandien sostinėje nuo pat ryto šurmuliuoja prezidento Gitano Nausėdos inauguracijos iškilmės. Primename, kad šios asmenybės šaknys driekiasi iš Tauragės rajono.

Po atkaklios rinkiminės kovos pavasarį paskelbta, kad rinkimus didele balsų persvara laimėjo Gitanas Nausėda. Šiandien vyras sulaukia itin daug dėmesio, mat ryte prasidėjo inauguracijos šventė. 11 val. Seime naujai išrinktas prezidentas sakė prisiekė Lietuvai ir sakė kalbą.

„Žinote, turbūt pats svarbiausias, stipriausias balsas man dabar galvoje skamba priesaikos žodžiai. Pasistengiau ir stengiuosi įvertinti kiekvieną iš šių žodžių atskirai ir kartu paėmus, ir suprantu, kad su šia priesaika nuo šiol gyvensiu kiekvieną dieną. Tiek dieną, tiek ir naktį“, – G.Nausėdą citavo naujienų portalas 15min.lt.

Žurnalistams ką tik prisiekęs prezidentas teigė, kad su visomis valdžios institucijomis stengsis bendradarbiauti, tuo siekdamas maksimalios naudos savo šaliai. G.Nausėdos teigimu, tai įmanoma padaryti ieškant bendrų sprendimų ir išvengiant konfliktų.

Verta prisiminti, kad šios asmenybės šaknys veda į Žygaičių kraštą, kur gyveno G.Nausėdos seneliai Juozas ir Elzbieta Žebelytė-Nausėdienė. Vyriausias iš devynių buvo Antanas Nausėda, kuris su žmona Ona ir išaugino prezidentą.

Skaityti komentarus (13) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras