Pirmąją žiemos naktį – nesklandumai miesto katilinėje (28)

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2017-12-01 08:40

Autorės nuotrauka

Pirmąjį žiemos rytą pasitikome su sniegu. Tačiau kai kuriems tauragiškiams šis rytas buvo ne tik baltas, bet ir šaltas. Miesto centro gyventojai ryte pajuto atvėsusius radiatorius, o iš čiaupo tekėjo vos šiltas vanduo. Tauragės šilumos tinklų direktorius Mindaugas Nevardauskas tvirtina, kad nieko blogo nenutiko ir per valandą viskas stos į vietas.

Kad nebešildo radiatoriai, „Tauragės kurjeriui“ pranešė miesto centre gyvenantys tauragiškiai. Radiatoriai atvėso ir Prezidento gatvėje, kur įsikūrusi mūsų redakcija. Tauragės šilumos tinklų direktorius Mindaugas Nevardauskas sakė, kad ir jis sulaukė gyventojų skambučių.

– Naktį buvo technologinis gedimas katilinėje, kol visi suvažiavo, kol perjungėme katilus, temperatūra trasose nukrito nuo 70 iki 50 laipsnių. Būna kartais tokių situacijų. Neužgesom gi. Jau viskas išspręsta, sutvarkyta ir šiluma per valandą atsiras, – tvirtino Tauragės šilumos tinklų vadovas.

Anot M.Nevardausko, jei taip būtų atsitikę dieną, gyventojai nebūtų nė pastebėję, tačiau ryte prausdamiesi, matyt, pajuto, kad iš čiaupo teka nebe toks karštas vanduo.  

Skaityti komentarus (28) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras