Paskelbti tikslūs sąrašai apie mokslo metų pradžią(7)

Ramunė RAMANAUSKIENĖ | redaktore@kurjeris.lt

2018-08-23 06:26

„Šaltinio“ progimnazija persigalvojo – moksleivius į klases kviečia šeštadienį. TK archyvo nuotrauka

„Tauragės kurjeriui“ paviešinus, kada rajono mokyklos ketina pradėti mokslo metus – rugsėjo 1-ąją, šeštadienį, ar rugsėjo 3-iąją, pirmadienį, socialiniuose tinkluose kilo diskusija, kad skelbiama informacija netiksli. Redakcija paskelbė Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo Egidijaus Šteimanto pateiktus duomenis, tačiau kai kurios mokyklos dėl šventės datos dar nebuvo apsisprendusios.

Savivaldybė suskubo viešinti tikslias mokslo metų pradžios rajono mokyklose datas. Šią savaitę jos jau visos pranešė apsisprendusios. Kai kurios jų vasaros pradžioje moksleivius į naujų mokslo metų pradžią ketino kviesti pirmadienį, dabar planus pakeitė. Už tokį sprendimą kai kurios jų sulaukė kritikos. Štai persigalvojusi „Šaltinio“ progimnazija, planavusi mokslo metus pradėti rugsėjo 3-iąją, paskelbė, kad rugsėjo 1-osios šventė ir vyks rugsėjo 1-ąją. Toks mokyklos sprendimas viešoje erdvėje buvo išvadintas nesąmone, kai kurie tėvai nerimauja, kaip atvažiuoti į šventę iš kaimo, jei autobusas šeštadienį nevažiuos.

Skelbiame tikslius duomenis, kada mokyklos pradės mokslo metus.

Rugsėjo 1-ąją į klases kviečiami Žygaičių ir Skaudvilės gimnazijų, „Šaltinio“, Martyno Mažvydo, Tarailių, „Aušros“ progimnazijų, Jovarų, Batakių, Gaurės, Lauksargių ir Lomių pagrindinių mokyklų moksleiviai ir mokytojai.

Rugsėjo 3-ąją mokslo metai prasidės „Versmės“ ir Žalgirių gimnazijose, Pagramančio pagrindinėje mokykloje ir jos darželio grupėse Mažonuose, Suaugusiųjų mokymo, Profesinio rengimo ir Moksleivių kūrybos centruose, Tauragės muzikos, vaikų ir jaunių sporto mokyklose bei visuose miesto darželiuose.

Tikslus švenčių laikas skelbiamas savivaldybės tinklalapyje taurage.lt

Kaip informavo Švietimo skyrius, šeštadienį dirbsiantiems mokytojams už darbą tą dieną bus sumokėta dvigubai.

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras