Pasipiktino, kad darbininkai išvažiavo pietauti(10)

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2018-03-15 12:28

Prieš 13 val. Vizbutų gatvėje vandentiekio avarijos likvidavimo darbai nevyko. Daivos Žebelienės nuotrauka

Šįryt trūkus vandentiekio vamzdžiams UAB „Tauragės vandenys“ nutraukė vandens tiekimą Tauragės miesto Vizbutų, Verkių, Medvėgalio gatvių gyventojams. Į redakciją paskambinęs Medvėgalio gatvės gyventojas stebėjosi, kad pietų pertraukos metu avarijos vietoje nebeliko nė vieno darbininko. „Avarinės situacijos metu pietauti nereikėtų“, – rėžė Kastyčio vardu prisistatęs vyras. 

– Turim mažą anūką ir likome be vandens. Nuvažiavau ir nusipirkau. Bet iš darbo pietauti į namus grįždama žmona sakė, kad avarijos vietoje stovėjo tuščia technika. Niekas nedirbo. Iškasė duobę ir paliko. Toks požiūris į darbą stebina ir piktina, – išklojo į redakciją paskambinęs vyras.

Iškart po skambučio į Vizbutų gatvę nuvyko „Tauragės kurjerio“ žurnalistė. Išties prie iškastos duobės darbininkų nebuvo, tačiau tuoj pat atėjo keletas šalia gyvenančių žmonių. Vyrai stebėjosi, kad kažkas skundžiasi dėl tokių dalykų. Anot jų, vanduo į paviršių nesiveržia, tai kodėl darbininkai negalėjo išvažiuoti pietauti, esą gal prireikė kitos įrangos ar technikos. Tragedijos dėl to, kad nėra vandens namuose, jie nedarantys.

„Tauragės vandenų“  direktoriaus pavaduotojas Rimantas Veisas sakė, kad vandentiekio tinklų avarija įvyko dėl atsileidžiančio pašalo.

– Avarijų laikas – kai šąla ir kai atleidžia. Žemėje vyksta judėjimas, todėl ketaus vamzdžiai trūkinėja. Visur Lietuvoje taip, – apie avarijos priežastį kalbėjo R.Veisas.

„Tauragės vandenų“ direktoriaus pavaduotojas aiškino, kad žemė šlapia, todėl mažu ekskavatoriumi nepavyko iškasti, teko pasitelkti antrą, didesnį. Esą kol atvažiavo kitas ekskavatorius, darbininkai išvažiavo pavalgyti.

– Dirba ir dirbs, kol sutvarkys, – tvirtino „Tauragės vandenų“  direktoriaus pavaduotojas R.Veisas.

Skaityti komentarus (10) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras