Tiesiant dviračių taką ėmė tvinti gatvė(8)

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2017-09-06 14:16

Gyventojai įsitikinę, kad įrengus šaligatvį su bortais lietaus vanduo ėmė kauptis ant važiuojamosios kelio dalies. Autorės nuotrauka 

Per vasarą nebaigtas tiesti pėsčiųjų ir dviračių takas nuo Tauragės iki Norkaičių, kaip pasirodė pravažiuojantiems, parodė ir savo blogąją pusę. Į žurnalistus vienas po kito kreipęsi Norkaičių gyventojai piktinasi skęstančia gatve ir baiminasi, kad taip liks visam laikui. Taip, žmonių nuomone, yra todėl, kad tiesiant dviračių taką sudėti gatvės bortai užtvėrė vandens nutekėjimą. 

– Anksčiau nebuvo šaligatvio, todėl lietaus vanduo nutekėdavo į pakelės griovį. Dabar vanduo kaupiasi ant važiuojamosios kelio dalies. Tikėtina, kad palijus gatvę sems vanduo, o pavasarį per atlydį turėsime čiuožyklą. Kol dar laikas, galbūt galima nuvesti kokius nors drenažo vamzdžius. Šiandien bala siekia iki pusės gatvės, – šeštadienį „Tauragės kurjerio“ žurnalistei pasakojo Norkaičių kaimo gyventojas.

Dar vienas norkaitiškis baiminosi, kad jei nebus įrengtas vandens nubėgimas, mašinos palijus ar lyjant aptaškys ir dviratininkus, ir pėsčiuosius.   

– Kam tuomet tas takas bus reikalingas? Ir išvis labai jau ilgai ten darbai vyksta. Darbininkų daug, o per vasarą darbų nebaigė, – stebėjosi vyras.

Nors, kaip skelbė Tauragės rajono savivaldybė, projektas „Pėsčiųjų ir dviračių tako įrengimas iki Norkaičių gyvenvietės“ numatytas įgyvendinti iki rugsėjo 1-osios, UAB „Diržė“ darbų užbaigti nespėjo.

– Būtų pritrūkę kelių dienų, tačiau lietus pakoregavo planus. Tikimės per porą savaičių užbaigti. Dar reikės žolę užsėti, – žurnalistę vakar patikino „Diržės“ technikos direktorius Arūnas Varanius.

Pagal projektą bus nutiestas 1400 metrų pėsčiųjų ir dviračių takas nuo Tauragės iki Norkaičių gyvenvietės. Anot „Diržės“ atstovo, take pagal projektą numatyta įrengti šešis nubėgimus vandeniui.  A.Varanius atskleidė, kad latakai bus rengiami ne visai ten, kur numatyta projekte, o ten, kur labiausiai jų reikia, o tas vietas, kur kaupiasi vanduo, parodys lietus. Esą kol neišasfaltuota, neįmanoma pamatyti realios situacijos.

– Lietus parodys žemiausias vietas. Pjausime asfaltą ir dėsime latakus, – pažadėjo pašnekovas.

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras