Valdininkas mitingo dalyviams „Dunokus“ pasiūlė nusipirkti(48) 

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2017-08-04 05:52

Rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Navickas. Renaldo Malycho nuotrauka

Vakar Pilies aikštėje į sankcionuotą mitingą, kurį švelniai pavadino susirinkimu, rinkosi būrys turgaus prekeivių. Tarp mitinguotojų sukiojosi ir keletas savivaldybės tarybos opozicijos narių, pasikalbėti su dėl savo darbo vietų sunerimusiais žmonėmis nei meras, nei savivaldybės administracijos direktorius neišėjo. Mitinguotojų strėles atlaikyti teko savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojui Vytautui Navickui. Šis, ramindamas turgaus prekeivius dėl savivaldybės įmonės – „Dunokų“ privatizavimo, pasiūlė jiems įmonę nusipirkti.

Ketvirtadienio pavakarę Pilies aikštėje būriavosi turgaus prekeiviai. Nors į susirinkimą jie kvietė visus tauragiškius, prisijungė vos keletas. Mitingą stebėjo ir filmavo policijos pareigūnai.

Keletas mitingo organizatorių lipo ant scenos ir išsakė susikaupusias nuoskaudas. Labiausiai turgaus prekeiviai sunerimę dėl turgelio Dariaus ir Girėno gatvėje ateities. Jų nuomone, privatizavus „Dunokus“ turgelio toje vietoje nebeliks, žmonės sakė net turintys žinių, kad turgelio sklypas jau esąs parduotas, tai yra, dėl jo pardavimo gali būti susitarta.

Kalbėta ir apie kitus skaudulius – mitinguotojų nuomone, Tauragei nereikia vos dviejų takelių baseino, baigia sugriūti remonto niekaip nesulaukianti Meilės alėja, o į merus prieš dvejus metus kandidatavęs Sigitas Mičiulis nepateisino žmonių lūkesčių ir neištesėjo duotų pažadų.

Žmonės kvietė ant pakylos užlipti merą S.Mičiulį, savivaldybės administracijos direktorių M.Petraitį, tačiau pasikalbėti su žmonėmis jie neatėjo. Aikštėje sukiojosi savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Navickas ir mero patarėjas Dovydas Kaminskas. V.Navickas nepabūgo užlipti ant pakylos ir atsakyti į mitinguotojų klausimus. Jis pranešė, kad meras ateiti negalėjo, mat išvyko į Vilnių. Ramindamas žmones dėl „Dunokų“ privatizacijos V.Navickas pasiūlė šią įmonę nusipirkti patiems turgaus prekeiviams, o jei, jo teigimu, neatsiras norinčių pirkti, jos niekas ir nenupirks. Iš aikštės pasigirdo replikos, esą tokius dalykus valdininkas gali pasakoti vaikų darželyje, bet ne jiems. V.Navickas pažadėjo, kad turgelis Dariaus ir Girėno gatvėje liks.

Ant scenos pakviestas opozicijos lyderis Pranas Petrošius kalbėjo ugningai. V.Navicką politikas išvadino melagiu, jo teigimu, opozicija priešinasi abejotiniems valdančiųjų sprendimams, tačiau nieko negali padaryti, nes savivaldybės taryboje turi vienu balsu mažiau.

Baigiantis mitingui buvo perskaityta jo organizatorių surašyta rezoliucija. Vienas pagrindinių mitinguotojų reikalavimų – stabdyti pelningai dirbančių savivaldybės įmonių „Dunokai“ ir Tauragės butų ūkis privatizavimą.

Apie mitingo pasekmes ir ką jame nedalyvavę rajono vadovai atsakys į žmonių klausimus, skaitykite artimiausiame „Tauragės kurjerio“ numeryje.

Skaityti komentarus (48) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras