Rytoj Pilies aikštėje žmonės kviečiami išsakyti nuomonę apie abejotinus valdžios sprendimus(44)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2017-08-02 11:28

Žmonės rinksis Pilies aikštėje, priešais savivaldybę. Renaldo Malycho nuotrauka

Rytoj, ketvirtadienį, 17 val., Tauragės miesto Pilies aikštėje eiliniai Tauragės gyventojai šaukia viešą akciją – susirinkimą, kurio metu vietos valdžiai ketinama išsakyti paprastų žmonių nuomonę ir viešai išvardyti valdančiųjų nuodėmes. Susirinkimo organizatoriai sako, kad matydami tai, kas Tauragėje vyksta pastaraisiais mėnesiais, nusprendė nebetylėti ir į viešą akciją kviečia ateiti kuo daugiau gyventojų. Susirinkimui rengti išduoti visi reikalingi leidimai.

Vieni pagrindinių viešo susirinkimo organizatorių – Dariaus ir Girėno gatvėje veikiančio turgelio, kurį administruoja privatizuojama savivaldybės bendrovė „Dunokai“, prekeiviai. Jie teigia, kad idėja burtis ir išsakyti savo nuomonę užgimė sužinojus apie „Dunokų“ privatizavimą ir sunerimus dėl savo darbo vietų.

Tačiau viena susirinkimo organizatorių Danguolė Marcinkienė sako, kad tauragiškius neramina ne tik turgaus ateitis, bet ir kiti valdančiųjų sprendimai. Todėl Pilies aikštėje bus kalbama ir apie kitas savivaldybės problemas – ar reikia privatizuoti pelningai dirbančias savivaldybės įmones, ar Tauragei bus ekonomiškai naudingas vos dviejų takelių plaukimo baseinas, kodėl Tauragės įstaigoms vadovauti skiriami iš kitų rajonų atvykę žmonės, negi Tauragėje nebėra savų gabių žmonių, bus nagrinėjami ir kiti svarbūs klausimai. Todėl į susirinkimą kviečiami ateiti visi, neabejingi dėl Tauragės miesto ir rajono ateities.

Susirinkimo organizatoriai valdantiesiems sieks priminti, kad ne jie, o juos išrinkę žmonės yra tikroji rajono ir miesto valdžia.

– Idėja rengti tokį susirikimą kilo mums, turgelio prekeiviams, kai paaiškėjo, kad bus privatizuojami „Dunokai“. Šiame turgelyje darbo vietas sau turi susikūrę apie 50 žmonių. Apsiperka jame didelė miesto dalis, tikrai ne kokie turtuoliai, apsiperka ir daug senų žmonių. Šitas turgelis žmonėms labai reikalingas. O atėjęs privatininkas jo tikrai nelaikys. Tikrai žinome, kad turgelis bus panaikintas. Valdžia tik viešai deklaruoja, kad taip nebus, kad mes triukšmo nekeltume, bet mes turime kitokią informaciją, – „Tauragės kurjeriui“ sakė viena susirinkimo organizatorių D.Marcinkienė.

Moteris drauge su savo kolegomis į susirinkimą kviečia ateiti kuo daugiau tauragiškių. Susirinkimo organizatoriai sako savo veiksmais siekiantys, kad į Pilies aikštę atėję žmonės išsakytų savo nuomonę.

– Mums ne tik turgelis rūpi, rūpi ir kiti dalykai. Viešai paklausime, ar valdantieji turi teisę išpardavinėti savivaldybės turtą neatsiklausę žmonių. Jie žmonių net neperspėjo, nepraneša apie planuojamus savo veiksmus, jie niekam normaliai nepaaiškino, kas bus, kodėl reikia vienokių ar kitokių sprendimų. Mes turim teisę pareikšti savo nuomonę. Mes juos išrinkom, jie gyvena iš mūsų pinigų, – sakė D.Marcinkienė. 

Skaityti komentarus (44) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras