Iš nuotekų tinklų kuopia smėlį(0)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2017-08-14 12:30

Vandentiekininkai specialios technikos išvalyti smėliui iš lietaus nuotekų tinklų neturi. Autorės nuotrauka

„Tauragės vandenų“ bendrovė miesto gatvėse valo lietaus nuotekų tinklus. Anksčiau juos prižiūrėjo UAB „Dunokai“, tačiau nuo šių metų gegužės Tauragės rajono savivaldybės tarybos sprendimu lietaus nuotekų tinklus eksploatuoja UAB „Tauragės vandenys“.  Pastarosios bendrovės technikos direktorius Jonas Gečas sako, kad lietaus nuotekų tinklai mieste buvo labai apleisti, šuliniai pilni smėlio, sukibusio su purvu.

„Tauragės vandenys“ nuo gegužės pradėjo eksploatuoti lietaus nuotekų tinklus. Kaip „Tauragės kurjeriui“ sakė šios bendrovės technikos direktorius Jonas Gečas, pavasarį buvo išvalyti valymo įrenginiai, šiuo metu atliekamas lietaus nuotekų tinklų profilaktinis valymas. Mieste yra apie 5000 šulinių, o kadangi, anot  J.Gečo, jie labai apleisti, darbo užteks visiems metams.

– Šuliniai pilni smėlio, vamzdžiai užpilti purvu. Smėlis ir purvas į lietaus nuotekų šulinius subėga iš nešluotų gatvių ar net valytojos iš gatvių sušluoja. Daugiausia valome rankiniu būdu, nes neturime galingos technikos. O Gedimino gatvėje prie viaduko net neturėjome galimybės patys išvalyti, todėl  samdėme firmą iš Kauno. Hipodromo gatvėje taip pat nepavyko išvalyti, tačiau ten šiuo metu vyksta rekonstrukcija, tai po jos bus geriau, – sakė J.Gečas. 

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras