Tauragės ligoninei vadovaus šilutiškis(67)

Birutė SLAVINSKIENĖ | birute@kurjeris.lt

2017-07-12 13:20

Liutauras Indriuška

Šiandien pagaliau įvyko Tauragės ligoninės direktoriaus konkursas. Jame dalyvavo trys kandidatai. Nugalėtojas jau aiškus – kaip „Tauragės kurjeris“ ir prognozavo, tai Butų ūkio direktorius Liutauras Indriuška.

Konkursas ligoninės direktoriaus pareigoms eiti paskelbtas antrą kartą. Anksčiau skelbtas pirmasis konkursas į ligoninės vadovo postą buvo atšauktas dėl procedūrinių pažeidimų. 

Kaip „Tauragės kurjerį“ informavo savivaldybės administracijos Juridinio ir personalo skyriaus vedėja Redutė Masolienė, Tauragės ligoninės direktoriaus konkurse dėl posto varžėsi trys pretendentai. Kas jie, R.Masolienė sakė negalinti atskleistiPakalbinta vos pasibaigus komisijos posėdžiui, ji papasakojo, kad jis truko gana ilgai:

– Kandidatai pristatė veiklos programas, penki komisijos nariai uždavė po vieną klausimą. Buvo trys kandidatai, bet atskeisti galiu tik laimėtoją. Tai Liutauras Indriuška. Išlaikė visi trys, tačiau ne dešimtukais, 8,2 balo surinko laimėtojas, antras – vienu balu mažiau.

Tolimesnė procedūra, pasak R.Masolienės, tokia: ne anksčiau po 3 darbų dienų bus kreiptasi į Specialiųjų tyrimų tarnybą, gavus teigiamą STT išvadą ir ją įvertinus, meras priims potvarkį, kad naujasis direktorius galėtų pradėti dirbti.

 „Tauragės kurjeris“ jau anksčiau rašė, kad šiuo metu savivaldybės įmonei Tauragės butų ūkiui vadovaujantis Liutauras Indriuška pretenduoja į Tauragės ligoninės direktoriaus postą.Tauragės butų ūkis ruošiamas privatizacijai.

Skaityti komentarus (67) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras