Baseino Tauragė dar turės palaukti(19)

Raimonda ALYSIENĖ | redakcija@kurjeris.lt

2017-07-25 11:34

Šioje Vytauto gatvės vietoje savivaldybė už biudžeto lėšas statys baseiną

Prieštaringai visuomenėje vertinamo baseino Vytauto gatvėje, šalia stadiono, statybų pradžios tauragiškiai dar turės palaukti. Nors preliminarus statytojas jau aiškus, darbų sutartis nepasirašyta – dėl viešojo pirkimo procedūrų metu priimtų sprendimų pateiktas ieškinys teismui.

Dar vasario mėnesį paskelbtas baseino statybos darbų konkursas – be rezultatų. Kaip informuoja savivaldybės atstovė spaudai Rasa Liorančienė, nuo kovo mėnesio vyksta viešųjų pirkimų procedūros. Ir nors preliminarus laimėtojas jau aiškus – juo skelbiama Raseiniuose registruota UAB „Brosta“, praėjusią savaitę planuota darbų sutartis nepasirašyta. Kaip teigia rajono savivaldybė, dėl viešojo pirkimo procedūrų metu priimtų sprendimų pateiktas ieškinys teismui ir detalesnės informacijos kol kas pateikti savivaldybė negalinti.

Dviejų takelių baseinas su trimis pirtimis, čiuožykla, sūkurine vonia, nedideliu baseinu vaikams, kaip teigia valdininkai, orientuotas į šeimą su vaikais. Tai, kad turėsime baseiną, bet jame negalės vykti plaukimo varžybos, valdantiesiems nė motais. Jie piestu stojo už tokį projektą, pakeitimų daryti nesiėmė, o varžybose, kaip ne kartą pabrėžta verdant karštom diskusijoms savivaldybės tarybos posėdžiuose, bus galima dalyvauti nuvykus į kitų miestų baseinus, kuriuose įrengti varžyboms būtini keturi baseino takeliai. Artimiausias toks baseinas veikia Šilalėje. 

Baseino statyboms iš Tauragės rajono savivaldybės biudžeto bus skirta per 2 mln. eurų. Lėšų iš kitų šaltinių valdininkams gauti nepavyko. Šių metų rajono biudžete baseino statyboms numatyta 700 000 eurų.

UAB „Brosta“ direktorius Valdas Karabinas „Tauragės kurjeriui“ teigė laukiantis, kol savivaldybė pakvies pasirašyti sutartį.

– Kada tai galėtų įvykti, pasakyti negaliu. Tai būtų tik spėlionės. Mes, aišku, tikimės tuo greičiau pasirašyti sutartį, nes vasarą norisi pradėti darbus, – komentavo direktorius, pridūręs, kad baseiną tikisi pastatyti greičiau nei numatyta baseino statybos projekte.

Kaip skelbiama dokumentuose, baseinas turėtų būti baigtas per trejus metus. Rajono meras Sigitas Mičiulis anksčiau „Tauragės kurjeriui“ sakė esąs beveik įsitikinęs, kad tiek laiko naujojo baseino laukti neprireiks.

Skaityti komentarus (19) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras