Švaros akciją, nelaukdami „Darom“, surengė žvejų klubo nariai (0)

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2017-04-24 05:42

„Laimikis“ iš Jūros ir Šešuvies upių santakos pakrantės. Tauragės žūklės klubo „Gramzas“ nuotrauka

Ištaikę saulėtą praėjusios savaitės dieną Tauragės žūklės klubo „Gramzas“ aktyvistai surengė pavasarinę švaros akciją, nelaukdami iniciatyvos iš „Darom“ rengėjų. Šiemet vyrai pasirinko gamtos kampelį prie Jūros ir Šešuvies upių santakos Ližių kaime. Poros šimtų metrų ruožą iškuopę vyrai pririnko daugiau nei dvi dešimtis įvairių, kaip spėja akcijos dalyviai, iš kažkur atvežtų šiukšlių maišų.

„Tauragės kurjerio“ kalbintas Tauragės žūklės klubo „Gramzas“ prezidentas Eugenijus Balseris sakė, kad aplinkos tvarkymo akcijas organizuoja ne pirmus metus. Į akciją žvejai yra kvietę ir vaikų globos namų „Šaltinėlis“ auklėtinius. Kaskart žvejai tvarkosi vis kitoje vietovėje – pernai važiavo į Balskus, šiemet pasirinko vieną gražiausių rajono kampelių – Jūros ir Šešuvies upių santaką.

– Žmonės vasarą čia atvažiuoja ir žvejoti, ir poilsiauti. Aš šioje vietoje esu buvęs gal prieš kelerius metus. Tvarkydami aplinką daugiausiai krūmuose ir pakrūmiuose radome stiklinių ir plastikinių butelių, kurie, matosi, buvo atvežti ir išmesti. Turbūt tos šiukšlės atvežtos seniai, juk įvedus visuotinę rinkliavą už atliekas ir dar apmokestinus gėrimų tarą tokių dalykų lyg ir neturėtų būti. Tačiau turiu pasakyti, kad pakrantė, kur žvejoja žvejai, buvo tvarkinga, – pasakojo E.Balseris.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras