Sušaukė posėdį dėl Meilės alėjos(7)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2017-04-22 08:30

Raimondos Alysienės nuotrauka

Tragiškai atrodanti ir vis labiau slenkanti Jūros krantinė tebelaukia remonto. Savivaldybės administracija dėl šio objekto padėties sušaukė posėdį.

Savivaldybės vadovai susitiko su griūvančio Meilės alėjos šlaito projekto rengėjais. Aptarti geologinių, topografinių ir vandens tyrimų rezultatai, pristatyta situacijos analizė. Su parengto techninio projekto sprendiniais visuomenę savivaldybė ketina supažindinti gegužę. Techninis projektas turi būti parengtas per 1,5 mėn., o jį patvirtinus bus skelbiamas statybos rangos darbų konkursas.

Kada prasidės realūs remonto darbai, neaišku, savivaldybės atstovai tikina, kad dar šiemet. Statybos skyriaus vyriausiasis specialistas Egidijus Montvilas sako, kad „viskas bus gerai“.  

– Viskas bus gerai, užsitęsė darbai, kurie buvo aptarti, bet šiemet viskas bus padaryta. Pagal tyrimus reikia sutvirtinti ne tik tą vietą, kurioje griuvusi sienelė, bet ir toliau. Tai bus prevencija, kad šlaitas neslinktų, – situaciją pakomentavo E.Montvilas.

Belieka tikėtis, kad slenkantis Jūros šlaitas atlaikys gamtos išbandymus ir sulauks remonto, kuriam savivaldybės viešųjų pirkimų plane numatyta 130 tūkst. eurų.

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras