Kaltų ieško ne ten?(4)

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2017-04-26 05:52

Nuvykę į gyventojo nurodytą vietą, popierines dėžes iš tikrųjų radome sugrūstas buitinių atliekų konteineriuose. Daivos Žebelienės nuotrauka

„Tauragės kurjerio“ redakcijai paskambinęs vyras išklojo, kad į Dainavos gatvę tarp 4 ir 6 daugiabučių atvažiavo „Dunokų“ mašina, esą toji pati, kuri išveža popieriaus ir plastiko atliekas, o iš jos išlipę darbininkai konteinerių aikštelėje rastas popierines atliekas sugrūdo į mišrių atliekų konteinerį.

Tokiu elgesiu pasipiktinę vietiniai gyventojai ne tik išbarė darbininkus, bet ir įskundė redakcijai.

Tuoj pat susisiekėme su UAB „Dunokai“ direktoriumi Audriumi Mosėjumi. Tačiau šios bendrovės vadovas įsitikinęs, kad gyventojai įvardydami jo vadovaujamą įmonę suklydo ir kaltų ieško ne tuo adresu. Esą kol nėra fotografijos, jis tokiais kaltinimais netiki.

– Dažnai gauname skundų dėl atliekų išvežimo, tai yra dėl darbų, kuriuos atlieka bendrovė „Ekonovus“. Nėra logikos mūsų darbuotojams mesti popierių į buitinių atliekų konteinerius. Nebent buvo kokia nors priežastis, kaip, pavyzdžiui, neseniai buvo išmesta popierinė dėžė, pilna sauskelnių, – tvirtino A.Mosėjus. 

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras