Daugiabučio gyventojams vėl kliūva kebabinė (7)

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2017-04-19 09:07

Vytauto g. 62 daugiabučio gyventojai nori, kad būtų nugriautas senų laikų palikimas – keltuvas. Autorės nuotrauka

Renovuojamo Vytauto g. 62 daugiabučio, kuriame įsikūrusi Achmedo kebabinė, gyventojai kelia aliarmą. Per trisdešimt jų kreipėsi į namą eksploatuojantį Tauragės butų ūkį prašydami nugriauti nuo senų laikų likusį nebenaudojamą krovinių kėlimo pamatą ir rėmą bei prieštaraudami kebabinės planams plėstis.  

Būrys namo gyventojų Tauragės butų ūkio prašė nugriauti namo kiemo pusėje nuo tarybinių laikų likusį jau seniai nebenaudojamą krovinių kėlimo pamatą ir rėmą, kuris bjauroja renovuojamo namo vaizdą. Žmonės taip pat skundžiasi, kad kebabinės klientai kelia triukšmą ir netvarką: „Griežtai prieštaraujame Achmedo kebabinės plėtimuisi kiemo pusėje ir terasos įrengimui šalia gyventojų laiptinės, kas mūsų žiniomis nėra įtraukta į namo renovacijos projektą. Reikalaujame apriboti kebabinės darbo laiką, leidžiant dirbti ne ilgiau kaip iki 22 val., o ne iki 2 valandos nakties kaip dabar“, – rašoma prašyme.

Anot gyventojų, automobiliais atvykę kebabų pirkėjai triukšmauja, vienkartiniais indais ir maisto likučiais šiukšlina kiemą, neretai kieme atlieka gamtinius reikalus. Namo gyventojai jaučiasi nesaugūs.  

Savo verslui patalpas šiame daugiabutyje išsinuomojęs Ahmet Ince sakė, kad iš kiemo pusės nė neketina įrengti jokios terasos su staliukais. Anot jo, namo gyventojai jį nuolat puola dėl visokių priežasčių ir net nesiklauso, ką jis sako.

– Čia yra komercinės patalpos. Jei ne aš, čia įsikurs kas nors kitas. Keista, kad žmonės gyvena miesto centre, o nori ramybės kaip gyvendami kur nors miške. O dėl darbo laiko tai nėra tokio įstatymo, kuris staiga imtų ir uždraustų dirbti iki 2 valandos, – pyktelėjo A.Ince.

Kebabinės patalpų savininkas Jonas Gečas sakė, kad namo gyventojai su jokiais prašymais į jį niekada nesikreipė. Vyras patikino, kad iš kiemo pusės bus pratęsta laiptų aikštelė ir į kebabinę įrengtas įėjimas.

Tauragės butų ūkio direktorius Liutauras Indriuška „Tauragės kurjeriui“ aiškino, kad gyventojų minimas keltuvas priklauso buto, kuris išnuomotas kebabinei, savininkui ir yra registruotas Registrų centre. Butų ūkis negalįs keltuvo nugriauti. Už jo renovaciją savininkas turės mokėti pats, tai nėra bendra namo nuosavybė. L.Indriuška taip pat aiškino, kad dėl kebabinės plėtimosi į kiemo pusę niekas nesikreipė. O dėl jos darbo laiko esanti ne Tauragės butų ūkio kompetencija.    

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras