Streiką nutraukia Žalgirių gimnazija ir M.Mažvydo progimnazija (papildyta)(44)

Raimonda ALYSIENĖ | redakcija@kurjeris.lt

2016-02-26 08:55

Pirmadienį Žalgirių gimnazijoje jau vyks pamokos. Raimondos Alysienės nuotrauka

Žalgirių gimnazija ką tik savo moksleivių tėvams pranešė, kad pirmadienį nutraukia vasario 22-ąją prasidėjusį neterminuotą streiką. Gimnazistai informuojami, kad pirmadienį, vasario 29-ąją, jau vyks pamokos.

Žalgirių gimnazijos laikinai pareigas einančios direktorės pavaduotoja ugdymui Jūratė Veisienė telefonu „Tauragės kurjerį“ informavo, kad nutraukti streiką nusprendė šios mokyklos pedagogų streiko komitetas.

Gimnazijos mokytojų profsąjungos pirmininkė Janina Pukelienė, paklausta, kodėl priimtas toks sprendimas, redakcijai atsakė:

– Mes tikrai rūpinamės savo vaikais. Trimestro pabaiga, vaikai jau šiek tiek sunerimę, ir mes grįžtame jiems į pagalbą.

Paklausta, ar tai reiškia, kad Žalgirių gimnazijos mokytojai skelbia streiko pabaigą, profsąjungos pirmininkė atsakė, kad greičiausiai taip.

Šiandien po pietų pranešta, kad streiką nutraukia ir Martyno Mažvydo progimnazijos mokytojai.

Pirmadienį, vasario 29-ąją, streiką tęs „Šaltinio“ progimnazijos ir Skaudvilės gimnazijos pedagogai. Skaudvilės gimnazijos direktorė informavo, kad pamokos nevyks, mokiniai gali ateiti tik į konsultacijas. O „Šaltinio“ progimnazijos tėvams išplatintas toks pranešimas: „Gerbiami Tėveliai, Globėjai,vasario 26 d. mokyklos administracija vedė derybas su mokyklos profesinės sąjungos grupės pirmininke ir atstovais, mokytojais. Derybose dalyvavo Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis ir Tauragės rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjas Egidijus Šteimantas. Buvo prašoma pradėti pirmadienį pamokas, bet susitarti nepavyko. Todėl pirmadienį (vasario 29 d.) pamokų nebus. Labai atsiprašome.“

Skaityti komentarus (44) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras