Atleistas Pagramančio mokyklos direktorius(11)

Ramunė RAMANAUSKIENĖ | redaktore@kurjeris.lt

2016-02-18 06:35
Renaldo Malycho nuotrauka

Renaldo Malycho nuotrauka

Trečiadienį Tauragės rajono savivaldybės taryba vienbalsiai iš pareigų atleido Pagramančio pagrindinės mokyklos direktorių Vytautą Stonį. Niekas jo nieko nebeklausinėjo, nors direktorius į tarybos posėdį didžiojoje savivaldybės administracijos salėje ir buvo atvykęs – tyliai laukė savo klausimo salės kampe, prie pat durų. Vos nubalsavus, V.Stonys paliko posėdžių salę.

Laikinąja Pagramančio mokyklos direktore paskirta iki šiol direktoriaus pavaduotojos pareigas ėjusi  Danutė Šerpytytė. Jai paskirtas 20 proc. priedas prie atlyginimo.

Darbo V.Stonys neteko iš karto, kai tik buvo priimtas tarybos sprendimas atleisti jį iš pareigų. Iškart po tarybos posėdžio Švietimo skyriaus vedėjas Egidijus Šteimantas nuvyko į Pagramančio pagrindinę mokyklą, kur oficialiai visus mokyklos valdymo dokumentus perdavė laikinajai direktorei D.Šerpytytei. Tuo pačiu norėta ir gražiai atsisveikinti su nuo 2005 metų Pagramančio mokyklai vadovavusiu V.Stoniu, tačiau tądien jis mokykloje taip ir nebepasirodė.

– Norėjome atsisveikinti, tačiau jo nerandame, – „Tauragės kurjeriui“ vakar popiet sakė E.Šteimantas.

Iš pareigų V.Stonys pasiprašė atleidžiamas dėl ligos. Jam bus išmokėta dviejų mėnesių jo atlyginimo dydžio išeitinė kompensacija.

Kada bus skelbiamas konkursas Pagramančio pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti, kol kas neaišku. Pasak E.Šteimanto, tai neturėtų užtrukti ilgiau nei du mėnesius.

Pagramančio pagrindinė mokykla buvo atsidūrusi ant uždarymo slenksčio, tačiau miestelio bendruomenė neleido politikams to padaryti. Vis dėlto nutarta mokyklą palikti gyvuoti, nors joje mokosi vos apie 40 mokinių.

Skaityti komentarus (11) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras