Tauragės kolegijos vadovė trauktis iš posto neketina (19)

Raimonda ALYSIENĖ | redakcija@kurjeris.lt

2016-08-31 09:34

Kauno kolegijos Tauragės skyriaus vadovė Diana Vaitiekienė. Redakcijos archyvo nuotrauka

Prieš rugsėjo 1-ąją mokinius skaičiuoja ne tik bendrojo lavinimo, bet ir aukštosios mokyklos. Pagausėjusiu studentų būriu naujųjų mokslo metų išvakarėse džiaugiasi Kauno kolegijos Tauragės skyriaus vadovė Diana Vaitiekienė, kurią sklandančios kalbos, kad ketina palikti kolegijos direktorės pareigas, paskutinę atostogų dieną privertė nusijuokti.

Kaip „Tauragės kurjeriui“ sakė Kauno kolegijos Tauragės skyriaus vadovė Diana Vaitiekienė, naujųjų mokslo metų išvakarėse kolegijos skyrius skaičiuoja arti 40 nuolatinių ir ištęstinių studijų pirmakursių.

– Rezultatai netikėtai geresni nei pernai. Turėsime dvi pirmakursių grupes. Galbūt įtakos turi tai, kad uždaryta Rietave veikusi Žemaitijos kolegija, gal padėjo reklama. Mūsų studentų geografija išsiplėtė. Jų sulaukėme iš Jurbarko rajono Raudonės miestelio, paties Jurbarko, Šilalės, Pagėgių, – džiaugėsi keturioliktus metus prie kolegijos vairo stovinti D.Vaitiekienė, pridūrusi, kad tarp trijų Kauno kolegijos skyrių tauragiškiai neužleidžia lyderių pozicijos.

Šį rugsėjį kolegijoje šalia įstaigų ir įmonių administravimo programos smulkiojo ir vidutinio verslo administravimo specializacijos atsirado, kaip sakė kolegijos vadovė, „ant bangos“ esanti  logistikos specializacija.

Į valstybės finansuojamas vietas Kauno kolegijos Tauragės skyriuje įstojo trys studentai. Dar du studentai gaus valstybės stipendijas. Pakilo šiemet ir konkursinis patekimo į Kauno kolegiją balas – nuo 1 iki 1,2.

D.Vaitiekienė pasidžiaugė ir tuo, kad įstaiga išsilaiko pati, o lėšų iš praėjusių metų liko ir ateinantiems mokslo metams. Kolegija nemenkai uždirba atlikdama užsakomuosius tyrimus. Pernai už tokius tyrimus į įstaigos biudžetą įplaukė 8 tūkst. eurų.

Paklausta apie Tauragėje sklandančias kalbas, kad ketina palikti šios įstaigos vadovės postą, paskutinę dieną penktadienį atostogavusi D.Vaitiekienė nusijuokė.

– O aš vakar netyčia sužinojau, kad Kauno kolegijos direktorius mane jau atseit atleido iš pareigų, – panašių kalbų sakė girdėjusi ir pati D.Vaitiekienė. – Bent šiemet viskas gerai: studentų yra, surinktas profesionalus dėstytojų antraeilininkų kolektyvas. Kaip bus kitąmet, nežinau. Viskas priklauso nuo to, kiek ateis studijuojančiųjų. Jokių ketinimų neturiu, keturiolikti metai vadovauju ir dirbu, esu patenkinta savo darbu ir noriu dirbti.

Iš viso Kauno kolegijos Tauragės skyriuje šiemet mokysis apie 140 studentų. Pasak skyriaus vadovės, iki rugsėjo 15-osios norintieji studijuoti Tauragėje, tiesa, į valstybės finansuojamas vietas jie jau negali pretenduoti, mielai laukiami.

Skaityti komentarus (19) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras