Suremontuotos sporto salės rugsėjį mokiniai nesulauks(1)

Raimonda ALYSIENĖ | redakcija@kurjeris.lt

2016-07-27 20:36

„Šaltinio“ progimnazijos sporto salėje – statybos darbų įkarštis. Autorės nuotrauka

„Šaltinio“ progimnazijos sporto salėje ir jos prieigose vyksta statybos darbai – avarinės būklės sporto salė, kurioje praėjusiais mokslo metais nebevyko kūno kultūros užsiėmimai, pagaliau sulaukė renovacijos. Nors balandžio mėnesį savivaldybėje tikėtasi, kad suremontuotoje salėje mokiniai galės sportuoti jau ateinantį rugsėjį, beveik 130 tūkst. eurų kainuosiantys darbai bus baigti tik spalio pabaigoje. 

Sporto salės rekonstrukcijai darbai finansuojami iš Valstybės investicijų programos. Skirta suma siekia 116 tūkst. eurų. Iš savivaldybės biudžeto – beveik 14 tūkst. eurų. Iš viso rekonstrukcijos darbai atsieis 129 941,52 euro.

Kaip skelbiama rekonstrukcijos darbų pirkimo dokumentuose, numatoma atlikti patalpų grindų, lubų ir sienų apdaila, bus pakeista elektros instaliacija, įrengtos vėdinimo, priešgaisrinė, vandentiekio ir nuotekų šalinimo sistemos, salės prieigose bus suremontuoti dušai ir persirengimo kambariai. 

Paklaustas, kodėl nuo viešojo statybos darbų pirkimo pabaigos iki sutarties su rangovais pasirašymo prireikė dviejų mėnesių, savivaldybės administracijos Statybos skyriaus vedėjas Aivaras Preikšaitis patikino, kad tokios viešųjų pirkimų procedūros.

Savivaldybės mero padėjėjos Vytautės Čėsnaitės atsiųstame laiške teigiama: „Priklausomai nuo dalyvaujančių tiekėjų skaičiaus ir nuo pateiktų pasiūlymų tikslumo kvalifikacijos vertinimas trunka nuo 1 iki 3 mėn. vidutiniškai. Vadovaujantis viešųjų pirkimų įstatymu yra nustatyti terminai kvalifikacijos duomenų tikslinimui bei vertinimo procedūros užbaigimui. Vien iki sutarties pasirašymo reikia laukti 15 dienų nuo pranešimo apie pasiūlymų eilę išsiuntimo iki tol, kol bus galima pasirašyti sutartį. Taigi galima teigti, kad viešojo pirkimo procedūros vidutiniškai trunka 1–3 mėn.“.

Renovacijos darbus „Šaltinio“ progimnazijoje atliekančios Tauragės UAB „RRST“ vadovas Raimundas Bauža „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad statybos darbai prasidėjo iškart po sutarties pasirašymo, birželio pabaigoje, jie vyksta sklandžiai ir per keturis mėnesius, iki spalio pabaigos, kaip numatyta sutartyje, sporto salė bus baigta remontuoti.

Kaip informavo „Šaltinio“ progimnazijos direktorė Jūratė Lazdauskienė, užsiėmimai sporto salėje mokykloje nevyksta nuo praėjusių metų rugsėjo. Tad sporto salės renovacija ugdymo įstaigos bendruomenė labai džiaugiasi.

– Kaip suprantu, rugsėjo 1-ąją darbai dar nebus baigti, bet tai ugdymo procesui nesutrukdys: mokiniai sportuos „Modulio“ salėje arba lauke, – sakė mokyklos direktorė.

Renovacija, kaip pavasarį „Tauragės kurjeriui“ sakė J.Lazdauskienė, mokykloje vyksta nuo 2008 metų. Bet šiemet renovacijos pagaliau sulaukusi sporto salė – dar ne pabaiga. Savo eilės, kaip informavo direktorė, dar laukia mokyklos valgykla, aktų salė, aikštynas.

Pernai progimnazijos vieno korpuso dalies patalpų rekonstrukcijai buvo skirta 230 tūkst. eurų.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras