Didinami atlyginimai ir Tauragės ligoninių medikams (10)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2016-07-15 08:08

Tauragės ligoninės medikai gaus didesnius atlyginimus. Renaldo Malycho nuotrauka

Kaip praneša Tauragės rajono savivaldybės administracija, rajono ligoninių stebėtojų tarybos nusprendė didinti atlyginimus ir šių medicinos įstaigų personalui. Nuo liepos 1 d. algos keltos Tauragės rajono pirminės sveikatos priežiūros centro medikams. 

Pasak savivaldybės atstovės spaudai Vytautės Čėsnaitės, liepos 5 dieną Tauragės ligoninėje surengtame stebėtojų tarybos posėdyje priimtas sprendimas didinti atlyginimus šios įstaigos darbuotojams. Ligoninės direktorius Irmantas Mockus stebėtojų tarybai pateikė informaciją apie gautas papildomas lėšas iš Privalomojo sveikatos draudimo biudžeto fondo, supažindino su galimais darbuotojų atlyginimo didinimo skaičiavimais. 
 Stebėtojų tarybos nariai pritarė, kad pagrindinėse pareigose dirbančių gydytojų pagrindinis atlyginimas būtų didinamas 70 eurų, kitų darbuotojų – 35 eurais. Atsižvelgiant į tai, kad teisės aktų nustatyta tvarka daugiau mokama už darbą švenčių, poilsio dienomis ir naktį, planuojama, kad gydytojo vieno etato vidutinis atlyginimas vidutiniškai didės apie 94, o slaugytojo – apie 43 eurais. Kaip skelbiama Tauragės ligoninės interneto svetainėje, iki padidinimo šios medicinos įstaigos gydytojai vidutiniškai uždirba 1272 Eur, slaugytojai – 651 Eur.

Liepos 7-ąją algas nuspręsta kelti ir Skaudvilės palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės personalui – atlyginimai padidinti 6,7 procento.

Skaityti komentarus (10) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras