Paminėta Lietuvos karių diena: šalies gynėjams dėkota už taiką ir saugumą (0)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2016-11-23 14:13

Raimondos Alysienės nuotrauka

Šiandien šalyje minima Lietuvos karių diena ir kariuomenės atkūrimo 98-osios metinės. Iškilmės vyko ir Tauragėje.

Karių dienos minėjimas prasidėjo šv. Mišiomis Švč. Trejybės bažnyčioje. Po Mišių karių eisena miesto gatvėmis nužygiavo į Tauragės kultūros rūmus. Karius pasveikino minėjime dalyvavę svečiai.

Vyriausybės atstovė Irena Ričkuvienė pasidžiaugė, kad į privalomąją tarnybą einantys savanoriai rodo didelį patriotiškumą savo šaliai, ir linkėjo kariams ne tik geros tarnybos, bet ir pasisekimo asmeniniame gyvenime.

– Švęsdami šią dieną prisiminkite tuos, kurie atidavė savo gyvybes už tai, kad mes galėtume gyventi laisvoje šalyje ir kalbėti viena seniausių pasaulio kalbų. Kaip valdžios atstovas noriu padėkoti už tai, kad saugojate taiką, užtikrinate saugumą, nes saugumas yra vienas iš didžiausių laimės požymių. Tai ačiū jums, linkiu sėkmės ir ištvermės nelengvame kario pareigų atlikime, – linkėjo rajono meras Sigitas Mičiulis.

Šilalės krašto gyventojų linkėjimus kariams perdavė Šilalės savivaldybės meras Jonas Gudauskas.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Marius Draudvila kariams juokaudamas palinkėjo pastovumo.

– Kas antrą šventę vis naujas vadovas, – su šypsena pastebėjo M.Draudvila.

Sveikinimo žodžius tarė ir kiti minėjimo svečiai.

Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio mechanizuotasis pėstininkų bataliono vadas Andrius Jagminas kariams už pavyzdingą tarnybą įteikė apdovanojimus ir padėkas. 

Po minėjimo kariams koncertavo grupė „Biplan“.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras