Nespėjęs apšilti naujoje kėdėje, išėjo atostogų (9)

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2016-12-16 08:02

Tauragės butų ūkio direktorius Liutauras Indriuška, vos spėjęs susipažinti su savo vadovaujamos įmonės darbuotojais, išėjo atostogų. Ramunės Ramanauskienės nuotrauka 

Naujasis Tauragės butų ūkio direktorius Liutauras Indriuška, nepraėjus nė trims savaitėms darbo, išėjo atostogų. Šią savaitę jis atostogauja, o jį pavaduoja bendrovės meistras šilumos ūkiui, vandentiekiui ir kanalizacijos tinklams Egidijus Vaitiekus.  

Kaip „Tauragės kurjeriui“ sakė laikinai Tauragės butų ūkio direktorių pavaduojantis meistras šilumos ūkiui, vandentiekiui ir kanalizacijos tinklams, direktorius atostogas buvo susiorganizavęs anksčiau nei pradėjo dirbti Tauragės butų ūkyje. Kieno įsakymu L.Indriuška išleistas atostogų, E.Vaitiekus sakė nežinąs – gal Tauragės butų ūkio valdybos, gal savivaldybės administracijos direktoriaus. Kur išvykęs naujasis bendrovės direktorius, jį pavaduojantis E.Vaitiekus tai pat nežino, esą L.Indriuška jo neinformavo.

Direktorių pavaduojantis E.Vaitiekus dirba savo kabinete, taip pat atlieka ir savo tiesiogines – meistro šilumos ūkiui, vandentiekiui ir kanalizacijos tinklams – pareigas. Direktorių pavaduoti jis paskirtas, nes pavaduotojas Kęstutis Petkus serga.

L.Indriuška antradienį į „Tauragės kurjerio“ žurnalistės skambutį atsiliepė, tačiau pareiškęs, kad vairuoja pokalbį, pokalbį nutraukė. Kitą dieną jam prisiskambinti nebepavyko.

Darbo kodekse numatyta, kad už pirmuosius darbo metus kasmetinės atostogos paprastai suteikiamos po šešių mėnesių nepertraukiamo darbo toje įmonėje. Nesuėjus šešiems nepertraukiamo darbo mėnesiams, darbuotojo prašymu kasmetinės atostogos suteikiamos: moterims prieš nėštumo ir gimdymo atostogas arba po jų; kitais įstatymų arba kolektyvinių sutarčių nustatytais atvejais.

Skaityti komentarus (9) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras