Iš Tauragės šilumos tinklų valdybos traukiasi Donatas Simaitis(34)

Ramunė RAMANAUSKIENĖ | redaktore@kurjeris.lt

2016-12-09 12:19

Donatas Simaitis. Redakcijos archyvo nuotrauka

Ilgametis šilumininkas, ilgus metus vadovavęs Tauragės šilumos tinklams, žinomas kaip vienas aktyviausių ir drąsiausių šios savivaldybės kontroliuojamos bendrovės valdybos narių Donatas Simaitis iš jos traukiasi – ką tik įteikė prašymą atleisti jį iš valdybos nario pareigų. 

Donatą Simaitį į naujai formuojamą Tauragės šilumos tinklų valdybą naujoji valdžia pernai pakvietė kaip patyrusį specialistą, nors šis ir priklauso ne koalicinei Socialdemokratų partijai. Kai kurie šio buvusio Tauragės šilumos tinklų vadovo teiginiai ne kartą supykdė ir naujuosius Tauragės šilumos tinklų vadovus, ir rajono valdžią. D.Simaitis jau anksčiau buvo prasitaręs, kad ketina trauktis iš bendrovės valdybos, tačiau pasilikti jo esą prašo visuomenė, buvę ir dabartiniai įmonės darbuotojai.

Šįkart D.Simaitis apsisprendė. Paklaustas, kas nulėmė tokį sprendimą, buvo lakoniškas – jo netenkina rajono valdžios sprendimai, susiję su šia strategine miesto įmone.

– Trečiadienį valdyba, tiksliau, į posėdį atvykę tik trys jos nariai, įskaitant mane, įmonės direktoriaus buvo supažindinti su nauju bendrovės valdymo planu. Aš nepritariau šiam planui. Paaiškėjo, kad jame nėra Silverijaus Statkaus, tiksliau, ne paties Statkaus, o bendrovės direktoriaus pavaduotojo plėtrai pareigų apskritai. Aš nei už, nei prieš Statkų, tačiau noriu deklaruoti, kad Silverijus Statkus Tauragės šilumos tinklų direktoriaus pavaduotoju buvo įdarbintas tik politiniais sumetimais. Valdžia tai aiškiai dabar parodo, – „Tauragės kurjeriui“ sakė D.Simaitis.

Išsamaus, atviro interviu su D.Simaičiu laukite kitos savaitės „Tauragės kurjerio“ numeryje. Ilgametis šilumininkas pažadėjo atsakyti į visus – ir į patogius, ir į nepatogius klausimus. 

Skaityti komentarus (34) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras