Tauragė iškrito iš mažiausių šilumos kainų penketuko(26)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2016-05-19 07:33

Renaldo Malycho nuotrauka

Nors šilumos kaina gegužę Tauragėje kiek sumažėjo, tačiau į mažiausių šalies šilumos kainų penketuką nebepatenka. Iš ketvirtosios vietos šilumos kainų lentelėje Tauragės šilumos tinklai smuktelėjo į aštuntąją. Mažiausia šilumos kaina gegužę fiksuojama Visagine. 

Kaip skelbia Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija (VKEKK), šiuo metu Tauragės šilumos tinklai su 4,91 ct/kWh (balandį buvo 4,93 ct/kWh) šildymo kaina rikiuojasi aštuntoje kainų lentelės vietoje. Mažiau už Tauragę moka Elektrėnų, Mažeikių, Šilutės, Kauno, Utenos, Klaipėdos ir Visagino gyventojai. Visagine šilumos kaina šiuo metu – 4,13 ct/kWh.

Brangiausia šiluma – Prienuose. Šiame mieste šilumos kaina šiuo metu siekia 9,53 ct/kWh – per mėnesį išaugo beveik 20 proc. Tai lėmė padidėjusi gamtinių dujų transportavimo kaina ir brangiau įsigytas biokuras.

Iš mažiausių kainų dešimtuko gegužę iškrito ir Šilalės šilumos tinklai. Ten šilumos kaina fiksuojama 5,30 ct/kWh.

Kaip praneša VKEKK, šilumos kaina vidutiniškai gegužę mažėjo visoje Lietuvoje – statistiškai palyginti su balandžio mėnesiu šildymas atpigo 6,26 proc. Labiausiai šilumos kaina gegužę mažėjo Palangoje – beveik 26 proc. 

Skaityti komentarus (26) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras