Pirkėjų, nors ir mažiau, vis tiek yra(27)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2016-05-10 13:20

Redakcijos archyvo nuotrauka

Kol ekonomistai ir politikai, remdamiesi statistika, sako, kad kainos Lietuvoje nekyla, realiame gyvenime maisto kainų augimas ypač pastebimas. Būtent dėl to socialiniame tinkle „Facebook“ sparčiai sklinda akcija, raginanti tris dienas boikotuoti šalies prekybos centrus ir į juos neiti. Tauragiškiai, nors daugelis sako akcijai pritariantys, ypatingu vieningumu nepasižymi – perkančių prekybos centruose yra. 

Socialinio tinklo paskyroje „Neisiu į prekybos centrą 3 dienas!“ parduotuves raginama boikotuoti nuo gegužės 10 iki 12 dienos. Antradienį, gegužės 10 dieną, apie 11 valandą, prie „Maximos“ Gedimino gatvėje automobilių buvo kur kas mažiau nei įprastai, o ir pirkėjų eilių prie kasų nebuvo. Dirbo trys kasos, prie jų stovėjo po 1–2 žmones.

Situacija paskatino socialiniuose tinkluose paskelbti akcijos neiti į prekybos centrus ir išeiti į gatves. Į raginimą neiti į prekybos tinklus socialiniuose tinkluose sureagavo beveik 150 tūkstančių internautų.

Tuo pačiu socialiniuose tinkluose pradėjo plisti akcija "Išeik į gatvę" – gegužės 14 dieną, Pilietinio pasipriešinimo dieną, raginama išeiti į gatves, gavus savivaldybės leidimą kiekviename Lietuvos mieste.

„Lietuvoje gyventi darosi neįmanoma. Politikai kiekvieną dieną mus išmaudo auksiniu lietumi – pradedant kasdieniais korupcijos skandalais, baigiant nežmoniškomis maisto ir paslaugų kainomis. Įvedant eurą mums prisiekinėjo, kad niekas nebrangs – realybė kitokia ir tik mes patys tai galim pakeisti“, – raginama socialiniuose tinkluose.

Skaityti komentarus (27) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras