Savivaldybės vadovai seks, kur važiuoja valdiški automobiliai(16)

Ramunė RAMANAUSKIENĖ | redaktore@kurjeris.lt

2016-06-30 06:59
Raimondos Alysienės nuotrauka

Žygaičių seniūnija – pirmoji, kurios automobiliuose sumontuota sekimo įranga. Raimondos Alysienės nuotrauka

Tauragės rajono savivaldybės administracija praneša savo automobiliuose montuojanti vadinamąją sekimo įrangą. Kaip skelbiama oficialiame savivaldybės interneto puslapyje, tokiu būdu „siekiama padidinti darbo efektyvumą bei sumažinti transporto eksploatacijos kaštus“. Kiek naujoji GPS įranga kainuoja, neatskleidžiama.

Sekimo įranga artimiausiu metu bus sumontuota 12-oje savivaldybės administracijos ir trijuose Žygaičių seniūnijos automobiliuose. Žygaičių seniūnija šiuo aspektu pasirinkta kaip bandomoji. Esą jei naujovė pasiteisins, sekimo įranga bus sumontuota ir kitų seniūnijų automobiliuose.

Žygaičių seniūnas Vytautas Juška apie naują tvarką kalba nenoriai. Pasak seniūno, niekas su juo dėl sekimo įrangos seniūnijos automobiliuose nesitarė, niekas neinformavo, kodėl bandymui pasirinkta būtent Žygaičių seniūnija.

– Nieko nežinau, va šiandien atvažiavo meistras ir sumontavo, nieko daugiau nežinau, – sakė V.Juška.

Pasak Žygaičių seniūno, per savo darbo praktiką jis nėra užfiksavęs, kad kuris nors seniūnijos darbuotojas tarnybinį transportą naudotų ne pagal paskirtį. Esą seniūnija turi rimtesnių užsiėmimų nei sekti savo darbuotojus.

Kur ir kada važinėja seniūnijos darbuotojai, stebės ne pati seniūnija, o savivaldybės administracija.

Skaityti komentarus (16) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras