Kone 100 tūkst. eurų paskirstyta mero kabinete (30)

Raimonda ALYSIENĖ | redakcija@kurjeris.lt

2016-06-09 14:43

Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklai remontams skirta beveik 1,5 tūkst. eurų, už šias lėšas mokykla remontuos dušus, vėdinimo sistemą, keis duris. Autorės nuotrauka

Birželio 1-ąją į posėdį rinkosi savivaldybės darbo grupė ir paskirstė beveik 100 tūkst. eurų seniūnijoms, ugdymo įstaigoms remontams atlikti ar turtui įsigyti. Dieną prieš posėdį „Tauragės kurjerį“ naujoji mero padėjėja Vytautė Čėsnaitė, atsakinga už viešuosius ryšius, maloniai pakvietė posėdyje dalyvauti. Bet trečiadienį žurnalistė iš darbo grupės posėdžio buvo dar maloniau išprašyta.  

Maloniai pakvietė, dar maloniau išprašė

Darbo grupės posėdis, kurio metu iš savivaldybės biudžeto paskirstyti 98 538 eurai rajono biudžetinių įstaigų remontui ir turtui įsigyti, mero Sigito Mičiulio kabinete buvo uždaras. Iš vakaro pasiteiravus apie galimybę jame dalyvauti, mero padėjėja Vytautė Čėsnaitė maloniai pakvietė atvykti. Tačiau prie mero kabineto durų žurnalistams savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Navickas sakė, kad informaciją atsiųs. Paklaustas, kodėl apsigalvota, nors iš vakaro į posėdį žiniasklaida buvo kviesta, ir nuspręsta pinigus dalyti uždarai, V.Navickas bandė paaiškinti, kad komisijos posėdis bus darbinis, kodėl V.Čėsnaitė žurnalistams leido jame dalyvauti, jis nežinąs.

Beliko laukti pranešimo spaudai. Kitą dieną mero atstovė spaudai V.Čėsnaitė atsiuntė lentelę su pinigų paskirstymo eilutėmis.

Baltrušaičiuose ties šaligatvius

Didžiausia suma – 13 tūkst. eurų – skirta Gaurės seniūnijai. Kaip sakė Gaurės seniūnas Vidmantas Skirius, tiek pinigų seniūnijai dar trūko Baltrušaičiuose Liepų tako bortams pakeisti ir šaligatviui įrengti. 50 tūkst. eurų šiems darbams atlikti savivaldybė jau skyrė anksčiau.

Beveik 8,5 tūkst. eurų skirta Tauragės miesto Pramonės gatvėje, kurioje dabar tiesiami šaligatviai, bortams pakeisti.

Remonto darbai laukia ir Skaudvilės gimnazijoje – trinkelės bus klojamos vidiniame gimnazijos kieme. Bortams, trinkelėms, skaldai ir cementui pirkti skirta 5000 eurų.

Lėšos kultūros reikmėms

Kultūros centro Dauglaukio skyrius už 2270 eurų pirks įgarsinimo aparatūrą, o Tauragės krašto muziejui skirta beveik 8000 eurų šimtui kėdžių įsigyti.

Skaudvilės gimnazijoje kuriamai iš Skaudvilės krašto kilusio Tauragės rajono garbės piliečio ekslibrisininko Alfonso Čepausko galerijai skirta 3,5 tūkst. eurų: 900 eurų apsaugai ir 2600 eurų galerijos pirmosios salės pakabinamosioms luboms ir laminato grindims įrengti.

Lėšos ugdymo įstaigoms

Tarailių progimnazijai skirta beveik 3000 eurų priešmokyklinio ugdymo grupei įrengti (lovoms, čiužiniams, persirengimo spintelėms įsigyti, darželio durims pakeisti). Kaip informavo mokyklos direktorius Remigijus Masteika, ikimokyklinio ugdymo skyriuje kitais mokslo metais dviejose ikimokyklinio ir vienoje priešmokyklinio ugdymo grupėje bus 60 ugdytinių.

5000 eurų skirti mokyklos energijos vartojimo auditui atlikti. Pasak progimnazijos vadovo, tokio audito tikslas – įvertinti mokyklos pastatų sistemų būklę, identifikuoti veiksnius, lemiančius energijos sąnaudas, numatyti tinkamas priemones, kurios leistų sumažinti pastatų energijos sąnaudas ir pagerinti sąlygas ugdytiniams ir darbuotojams, padidinti pastatų ar atskirų jų dalių gyvavimo trukmę. Tai pirminis dokumentas, siekiant gauti valstybės, ES ar kitų fondų paramą.  

„Versmės“ gimnazijai skirta 3,5 tūkst. eurų priestato langams ir garažo durims pakeisti, Žalgirių gimnazijoje už kiek daugiau nei 7000 eurų bus remontuojama biblioteka, Jovarų pagrindinei mokyklai skirti 4000 eurų vandentiekio ir kanalizacijos stovo gedimo likvidavimui, mokyklos patalpose įsikūrusio Suaugusiųjų mokymo centro dviem kabinetams remontuoti skirta 3000 eurų, Lauksargių pagrindinėje mokykloje už beveik 5000 eurų bus remontuojama 50 metrų šiluminės trasos.

Pinigų skirta ir lopšeliams-darželiams: „Ąžuoliuke“ koridoriaus sienų perdažymui skirta 400 eurų, grupės remontui „Kodėlčiuje“ – 5000 eurų, lovų pakeitimui „Žvaigždutėje“ – 6600 eurų.

Mažesnės pinigų sumos skirtos ir kitoms biudžetinėms įstaigoms.

Savivaldybė buvo labai dosni M.Mažvydo progimnazijai, tiksliau, joje veikiančiai šaudyklai. Už 5,5 tūkst. eurų greta šaudyklos bus įrengtas tualetas.

Skaityti komentarus (30) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras