Suma, danų siūloma už „Dunokų“ teritoriją, neatskleidžiama(19)

Ramunė RAMANAUSKIENĖ | redaktore@kurjeris.lt

2015-10-22 06:37

Už šiuos keletą „Dunokams“ priklausančių pastatų ir dalį teritorijos gali būti siūloma apie 350 tūkst. eurų. Renaldo Malycho nuotrauka

Savivaldybės kontroliuojamos bendrovės „Dunokai“ ir Tauragėje veikiančios privataus užsienio kapitalo įmonės „Netmark“ klausimas beveik išspręstas – penktadienį žurnalistams pareiškė Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis. Ilgus mėnesius vykusios derybos kulminaciją gali pasiekti jau netrukus. Kaina, kurią už dalį „Dunokų“ teritorijos siūlo danai, pasak mero, tokia, apie kokią galima tik pasvajoti. Tikimasi, kad dideli pinigai išgelbės sunkias dienas išgyvenančius rajono komunalininkus. 

Pasiūlė labai gerą kainą

Penktadienį spaudos konferencijos metu Tauragės meras Sigitas Mičiulis pareiškė, kad dėl „Dunokų“ teritorijos, kurią įsigyti pageidauja danų valdoma bendrovė „Netmark“, vis dar tariamasi. Tačiau danai, pasak mero, pasiūlė tokią kainą, apie kokią galima tik pasvajoti.

– Danai buvo atvykę. Kartu apžiūrėjom „Dunokų“ teritoriją. Jie pasiūlė labai gerą kainą. Einama teigiama kryptimi, – sakė S.Mičiulis.

Paprašytas atskleisti, už kiek danų bendrovė ketina įsigyti dalį „Dunokų“ teritorijos, meras patikino to padaryti negalįs – derybos tebevykstančios.

Kiek anksčiau svarstyta, jei plėstis ketinančiai „Netmark“ pavyktų nupirkti dalį „Dunokų“ teritorijos, savivaldybės bendrovė būtų iškeldinta į kitą vietą. Dabar svarstoma, kad niekur keltis nereikėtų. Esą „Dunokai“ susispaustų ir tilptų ten pat.

Direktorius tikisi, kad pinigai atiteks bendrovei

„Dunokų“ direktorius Audrius Mosėjus „Tauragės kurjeriui“ patvirtino, kad yra gautas pasiūlymas parduoti žemės sklypą, ant kurio veikia dalis jo vadovaujamos bendrovės.

– Pasiūlymas yra už tam tikrą sumą, kurios aš dar nenoriu atskleisti. Derybos tebevyksta. Danai, „Netmarko“ akcininkai, iki lapkričio 6 dienos pažadėjo dar kartą atvykti derėtis, – kalbėjo A.Mosėjus.

„Dunokų“ vadovas, šių eilučių autorei pabandžius paspėlioti, apie kokią sumą kalbama, patvirtino, kad tikrai ne apie milijoną eurų – suma mažesnė.

– Apie milijoną tai tikrai ne. Nesu vertintojas, negalėčiau įvertinti, ar pasiūlyta suma didelė, ar ne. Galiu atskleisti, kad kaina tikrai nebloga, – sakė A.Mosėjus.

Paklaustas, kam gi atitektų ta „labai gera suma“ už dalį „Dunokų“ teritorijos, juk sklypas, mero teigimu, yra ne „Dunokų“, o valstybės, A.Mosėjus išreiškė viltį, kad lėšos būtų skirtos jo vadovaujamai bendrovei.

– Galbūt už šias lėšas mums būtų nupirktas kitas sklypas. Tie pinigai yra grynai bendrovės. O gal ir užtektų mums likusios teritorijos. Žiūrėtume, – kalbėjo bendrovės vadovas.

Šiemet nebetekusi atliekų išvežimo paslaugos „Dunokų“ bendrovė išgyvena ne pačius geriausius laikus. Iš darbo išėjo keliolika įmonės darbuotojų.

Planų neatskleidžia, kad nesužinotų konkurentai

Bendrovės „Netmark“ vadovė Nomeda Volynko kaip visada su žurnalistais nekalbi. Verslo planų ji neatskleidžia.

– Kol sutartis nepasirašyta, jos detalių nekomentuosiu. Galiu tik informuoti, kad įmonė planuoja plėtrą toje vietoje, dėl kurios vyksta derybos. Tai komerciniai dalykai, atskleisti jų negaliu. Aš jums pasakysiu, jūs parašysit. Konkurentai sužinos, negerai, – sakė N.Volynko.

Bendrovės vadovė patvirtino, kad įmonės plėtros planuose numatyta ir naujų darbo vietų, tačiau kokios srities ir kiek, neatskleidė.

– Taip, naujų darbo vietų planuojam. Bet jei dabar pasakysim, kiek, paskui jūs prisikabinsit, kad sakėm tiek, o dabar yra tiek. Galiu pasakyti, kad bus. Derybos turėtų būti baigtos lapkritį, tada kažką daugiau ir žinosim, – sakė „Netmark“ vadovė.

Tinklus pinančioje danų kapitalo bendrovėje „Netmark“ šiuo metu dirba 114 darbuotojų.

 

Skaityti komentarus (19) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras