Vežė į katilinę – pabėrė gatvėje(4)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2015-01-06 12:40
Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Biokuro gabentojas nušovė du zuikius: ir pabarstė gatvę, kad nebūtų slidu, ir parūpino kuro miesto katilinei. Autorės nuotrauka

Šiandien, apie pietus, Pramonės gatvės pradžioje krovininis automobilis pažėrė savo krovinį – į miesto katilinę gabentą biokurą. Įvykį matęs tauragiškis pasakoja, kad vairuotojas nė neketino sustoti – su byrančiu kroviniu judėjo į Beržės gatvę.

– Važiavau paskui tą mašiną. Pervažiavus geležinkelio pervažą, ties senosiomis kapinėmis, pradėjo byrėti sunkvežimio gabentas krovinys. Greičiausiai ties geležinkeliu atsidarė priekabos bortas. Maniau, kad vairuotojas pastebės byrantį krovinį. Turėjo pastebėti, juk byrėjo gana gausiai. Bet automobilis nestojo – kaip važiavo, taip ir nuvažiavo į Tauragės šilumos tinklus, – dėstė Sigitas.

Pramonės gatvėje, nuo sankryžos su Sandėlių gatve iki bendrovės Tauragės šilumos tinklai, centrinė važiuojamoji gatvių dalis buvo nusėta smulkintu biokuru.

Už netinkamą elgesį kelyje numatyta administracinė atsakomybė. Šiuo įvykiu turėtų susidomėti ne tik policija, bet ir Valstybinė kelių transporto inspekcija.

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras