Privažiuojamuosius geležinkelio bėgius išardė tyliai(15)

2015-01-07 14:49

Vietoj „Tauragės keramikos“ klestėjimo metus menančių privažiuojamųjų geležinkelio bėgių šiandien – tik išmaurotas kelias. Autorės nuotrauka

Šešis dešimtmečius bendrovės „Tauragės keramika“ teritorijoje nutiestais privažiuojamaisiais geležinkelio bėgiais dardėjo šilumvežis, į geležinkelio stotį pristatydavęs tonas keramikos produkcijos. Šiandien jų vietoje – tik išmaurota laukymė. Kur dingo „keramikinės“ klestėjimo metus menantis geležinkelis? – klausimas, į kurį ieškant atsakymo, teko išgirsti ne vieną „nežinau“ arba „paslaptis“. Tai, kad bėgiai nyksta akyse, o tiksliau, yra ardomi, gruodžio 14-ąją „Tauragės kurjeriui“ pranešė vietinius tvenkinius apžiūrinėję žvejai. Kadangi buvo sekmadienis, jie įtarė nusikaltimo vietoje užklupę vagis.

Seniūnas nieko nežino

Praėjus kelioms dienoms po žvejų pranešimo, nuvykome į Gaurės gatvę. Už pieninės „Modest“ pastato, šalia „Lesto“ elektros tinklų pastočių, bėgių neberadome. Tai, kad ilgus dešimtmečius toje vietoje dardėjo šilumvežis, galima buvo spėti tik iš bėgių atkarpos, išlikusios Gaurės gatvės asfalto dangoje. Į abi puses nuo jos driekiasi išmaurotas kelias. Matyti, kad ardymo darbai atlikti neseniai.

Paklaustas, ar privažiuojamieji geležinkelio bėgiai galėjo būti pavogti ir kam jie priklausė, Tauragės miesto seniūnas Virginijus Žilius patikino, kad bėgiai – žinybiniai, tačiau kas jų savininkai, tikino nežinantis.

– Neaišku, kam priklauso. Naudojosi jais „Tauragės keramika“, tad gal jos? Apie šių bėgių pardavimą nieko negirdėjau. Ir tai, kad jie buvo ardomi sekmadienį, didelė tikimybė, jog darbavosi vagys, – pasiūlęs susisiekti su „Tauragės keramikos“ vadovais, spėjo miesto seniūnas.

Visą straipsnį skaitykite elektroninėje laikraščio versijoje (Nr. 01).
Skaityti komentarus (15) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras