„Tauragės vandenų“ detektyvas: reikės ar ne grąžinti pinigus?(12)

Ramunė RAMANAUSKIENĖ | redaktore@kurjeris.lt

2015-09-11 06:53

Aplinkos viceministras Algirdas Genevičius švelnina toną ir ramina „Tauragės vandenų“ vadovą Eduardą Anulį, kad grąžinti netinkamai panaudotų ES lėšų įmonei nereikės. Renaldo Malycho ir autorės nuotraukos 

Prieš keletą savaičių Tauragėje viešėjęs aplinkos viceministras Algirdas Genevičius pranešė skandalingą naujieną – į finansines problemas, pasak jo, kaip reikiant įklimpo savivaldybės kontroliuojama bendrovė „Tauragės vandenys“. Pasak viceministro, bendrovei gali tekti grąžinti netinkamai panaudotas Europos Sąjungos projektui vykdyti skirtas lėšas – apie 0,5 mln. eurų. „Tauragės vandenų“ vadovas Eduardas Anulis trauko pečiais ir sako nežinantis, iš kur viceministras „ištraukė“ tokius skaičius. 

Spręsti Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro (TRATC) problemų aplinkos viceministras Algirdas Genevičius prieš keletą savaičių atvyko pakviestas tuomet dar šio centro direktoriaus pavaduotojo pareigas ėjusio Kęstučio Komskio. Viešai kalbėdamas apie TRATC finansines bėdas, A.Genevičius tuomet užsiminė ir apie kitą Tauragės įmonę – „Tauragės vandenis“. Pasak jo, ši bendrovė taip pat turi didelių finansinių bėdų, nes yra „įklimpusi su nuskaitymais“ – jai reikia grąžinti netinkamai panaudotus 0,5 mln. eurų (apie 2 mln. Lt).

Po susitikimo su Tauragės apskrities merais ir savivaldybės administracijų vadovais „Tauragės kurjerio“ kalbintas aplinkos viceministras A.Genevičius patvirtino, kad „Tauragės vandenims“ iš tikrųjų gali tekti grąžinti tokią didžiulę sumą netinkamai įsisavintų lėšų. Tiksliau, A.Genevičiaus teigimu, „Tauragės vandenys“ jau turėjo grąžinti šią sumą. Esą tai nustačiusi Valstybės kontrolė. Vadinamasis nuskaitymas atsiradęs nustačius kadaise šios bendrovės vykdyto projekto pažeidimus.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba elektroninėje versijoje.

Politinių partijų populiarumas

Už kurią partiją balsuotumėte, jei Seimo rinkimai vyktų artimiausią savaitgalį?

Skaityti komentarus (12) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras