Tauragės šilumos tinklai nutraukia katilo statybos konkursą(36)

Ramunė RAMANAUSKIENĖ | redaktore@kurjeris.lt

2015-09-08 07:35

Katilo montavimo darbai Tauragės šilumos tinkluose 2005 m. spalio 13 d. „Tauragės kurjerio“ archyvo nuotrauka

Bendrovė Tauragės šilumos tinklai stabdo jau įvykusį naujojo biokuro katilo statybos konkursą. Konkurso laimėtojos – Kauno bendrovės „Enerstena“ atstovai sako nesuprantantys tokio Tauragės šilumos tinklų vadovybės sprendimo ir tikina, kad savo interesus gins teisme. Neoficialiomis žiniomis, naujoji savivaldybės kontroliuojamos bendrovės Tauragės šilumos tinklų vadovybė katilo statyti nė neketina, nors žiniasklaidai tvirtina, kad konkursą skelbs iš naujo. Kokios tokių planų pasekmės laukia Tauragės?

Enerstena“: mums toks žingsnis nesuprantamas

Konkursą naujajam Tauragės šilumos tinklų 5 MW biokuro katilui statyti laimėjo Kauno bendrovė „Enerstena“. Šios bendrovės komercijos direktorius Marius Dubininkas „Tauragės kurjeriui“ patvirtino, kad rugsėjo 3-iąją iš Tauragės šilumos tinklų buvo gautas raštas, jog jau įvykęs konkursas nutraukiamas. Tačiau, pasak M.Dubininko, tokio sprendimo motyvai neįvardyti.

TK. Mus pasiekė informacija, kad jūsų bendrovė iš Tauragės šilumos tinklų gavo raštą, jog katilo statybos konkursas, kurį jūs laimėjote, nutraukiamas. Ar galite tai patvirtinti?

M.Dubininkas. Taip, gavom pranešimą, kad konkursas nutraukiamas.

TK. O koks tokio sprendimo motyvas? Ar pranešime tai įvardyta?

M.Dubininkas. Motyvas neįvardytas. Tik pranešta, kad konkursas nutraukiamas. Be priežasties. Nutraukimo priežastis neįvardyta.

TK. Ar bendrovė „Enerstena“ jau tikrai yra laikoma konkurso laimėtoja? Gal konkurso procedūros tebevyksta?

M.Dubininkas. Konkursas susidėjo iš dviejų etapų. Pirma buvo vertinama rangovų kvalifikacija. Tie rangovai, kurių kvalifikacija atitiko reikalavimus, gavo pranešimą, kad jie tenkina kvalifikacinius reikalavimus, ir buvo galima pateikti kainą. Pirmą etapą – kvalifikacijos tikrinimą mes praėjom, gavom raštišką dokumentą iš Tauragės šilumos tinklų, kad reikalavimus tenkinam, ir liepos 31 dieną įvyko antrasis etapas – buvo pateikti ir atplėšti vokai su kainomis. Dalyvavo dvi bendrovės. Toliau, vykstant procedūroms, Tauragės šilumos tinklai turėtų paskelbti preliminarią pasiūlymų eilę ir nugalėtoją. Šitame etape Tauragės šilumos tinklai atplėšė vokus, paviešino konkurso kainas ir paskui kažkas prasidėjo. 

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba elektroninėje versijoje.

Skaityti komentarus (36) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras