TRATC‘ui laikinai vadovaus Kęstutis Komskis(26)

Birutė SLAVINSKIENĖ | birute@kurjeris.lt

2015-09-09 06:12

Kęstutis Komskis kol kas TRATC‘ui vadovaus be pavaduotojo. Renaldo malycho nuotrauka

Pirmadienį posėdžiavusi naujoji Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro (TRATC) valdyba, sudaryta iš apskrities savivaldybių administracijų vadovų, paskyrė laikinąjį įstaigos direktorių. Juo tapo Kęstutis Komskis. 

Pasibaigus valdybos posėdžiui TRATC valdybos pirmininkė, Pagėgių savivaldybės administracijos direktorė Dainora Butvydienė „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad nuo pirmadienio, rugsėjo 14-osios, TRATC‘ui vadovaus dabartinis direktoriaus pavaduotojas Kęstutis Komskis. Jis paskirtas laikinai eiti pareigas. Kada bus svarstoma nuolatinio direktoriaus kandidatūra, D.Butvydienė pasakyti negalėjo – esą dėl to valdyba apsispręs vėliau. Kada, kol kas neaišku. Valdyba nuolatiniam direktoriui atrinkti gali nuspręsti ir neskelbti konkurso.

Pasak D.Butvydienės, valdyba buvo susirinkusi svarstyti ne tik laikinojo direktoriaus paskyrimo, bet ir kitų, einamųjų, klausimų. Vienas jų – dėl TRATC‘o galimybės skolintis 700 tūkstančių eurų.

TRATC‘o vadovas Leonas Leikus atleisti jį iš pareigų šalių susitarimu pasiprašė pats.

Motyvo jis nenurodė. L.Leikus pareigas paliks rugsėjo 11-ąją.

Iškart po bendrovės valdybos posėdžio kalbintas K.Komskis patvirtino pats dalyvavęs posėdyje. Paklaustas, kas iš valdybos narių nutarė siūlyti jį kad ir laikinai vadovauti TRATC‘ui, K.Komskis sakė, kad jis tik davė sutikimą vadovauti TRATC‘ui tik kol bus išrinktas nuolatinis direktorius.

– Sutikau dirbti direktoriaus pavaduotoju, bet tuo pačiu perimti ir vadovo pareigas, – sakė K.Komskis.

Pasak jo, svarbiausias artimiausių dienų darbas – paskola, kurios TRATC‘as dar negavo, trečiosios ir ketvirtosios sąvartyno sekcijų statybai, nors šie darbai jau eina į pabaigą.

– Spalio mėnesį darbai turi baigtis, o mes dar nesame gavę paskolos. Tai šitas svarbiausias darbas. Rangovams dalis lėšų už darbus sumokėta, o dėl dalies lėšų, kurių trūksta, buvo nuspręsta skolintis. Konkursą laimėjęs Šiaulių bankas nori garantijų. Tai čia ir yra svarbiausias rūpestis, dokumentų sutvarkymas, – kalbėjo K.Komskis.

Būdamas laikinuoju TRATC‘o vadovu, K.Komskis pavaduotojo neturės. Kalbėdamas su žurnaliste jis pajuokavo, kad tikriausiai artimiausiu metu nesusirgs ir TRATC‘as be vadovo neliks. K.Komskiui, laikinai vadovaujant TRATC‘ui, bus mokamas priedas prie atlyginimo. Koks, neįvardijo. Vidutinis šios įstaigos vadovo atlyginimas pernai siekė 4700 Lt (apie 1400 Eur) neatskaičiavus mokesčių.

TRATC‘o akcijas valdo visos keturios apskrities savivaldybės. Didžiausia akcijų dalis – 39 proc. priklauso Tauragės rajono savivaldybei. 

Politinių partijų populiarumas

Už kurią partiją balsuotumėte, jei Seimo rinkimai vyktų artimiausią savaitgalį?

Skaityti komentarus (26) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras