Tauragės batalionas jau laukia pirmųjų šauktinių(6)

Ramunė RAMANAUSKIENĖ | redaktore@kurjeris.lt

2015-08-25 10:28

Šauktiniai triskart per dieną valgys štai šioje valgykloje. LDK Kęstučio mechanizuotojo bataliono nuotrauka

Vakar iš visos Lietuvos į Klaipėdą atlikti pareigos Tėvynei autobusais pradėti vežti pirmieji šauktiniai. Šauktinių laukia ir Tauragės rajono Sakalinės kaime įsikūręs Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio mechanizuotasis pėstininkų batalionas. Rugsėjo 21-ąją čia jų turėtų atkeliauti 400. 

Pasak LDK Kęstučio mechanizuotojo pėstininkų bataliono vado pulkininko leitenanto Arūno Gajausko, batalionas priimti šauktinius visiškai pasiruošęs – papildomai priimta aptarnaujančio personalo, įrengtos karių gyvenimo patalpos, pratybų technika.

– Drąsiai galiu teigti, kad esame pasiruošę priimti šauktinius. Pas mus buvo atvykę ir krašto apsaugos ministras, ir kariuomenės vadas, ir sausumos pajėgų vadas. Apžiūrėjo patalpas, mūsų mokomuosius laukus, metodinę medžiagą, kalbėjo su žmonėmis, kurie dabar ir patys ruošiasi šauktinių atvykimui, – vakar „Tauragės kurjeriui“ kalbėjo bataliono vadas A.Gajauskas.

Visos šauktiniams skirtos patalpos, pasak A.Gajausko, suremontuotos ir įrengtos. Visas reikiamas medžiagas, techniką, mokymo priemones, kitus daiktus batalionui atgabeno „Geležinio vilko“ brigada.

Batalione veikia 800 vietų valgykla. Kad jos veikla būtų užtikrina tinkamai, prireikė samdyti papildomo personalo.

– Su šauktiniais pas mus tarnaus apie 600 žmonių. Todėl priimta papildomai 26 aptarnaujančio personalo darbuotojai. Tikrai būsime pajėgūs kokybiškai karius pamaitinti, – sakė bataliono vadas.

Valgis kariams tiekiamas triskart per parą.  

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras