Skelbiamas dujotiekio Tauragės atšakos statybos darbų konkursas(1)

Ramunė RAMANAUSKIENĖ | redaktore@kurjeris.lt

2015-08-20 07:06

Renaldo Malycho nuotrauka

Bendrovė „Amber Grid“ skelbia magistralinio dujotiekio iki Tauragės statybos darbų konkursą. Tai pirmasis žingsnis, skelbiantis, kad artimiausiais metais Tauragės miestą pasieks dujos. 

Kaip skelbiama konkurso pirkimo dokumentuose, dujotiekio atšaka iki vadinamosios Tauragės paskirstymo stoties tęsis apie 1,6 km. Statybos darbus vykdysiančiai organizacijai dar teks susiderėti su žemės, per kurią eis dujotiekio atšaka, savininkais ir išmokėti jiems kompensacijas. Jei vykdant darbus bus pažeistos melioracijos sistemos, darbus vykdysianti bendrovė privalės jas atstatyti.

Skelbiama, kad prieš statant dujotiekio atšaką būtina atlikti archeologinius ir geologinius tyrinėjimo darbus. Be to, prieš pradėdamas darbus rangovas privalės gauti leidimus miškui, per kurį eis trasa, kirsti.

Prieš pradėdamas statybos darbus, rangovas privalės nufotografuoti ir kitaip užfiksuoti aplinkinių kelių, kuriais bus gabenamos statybinės medžiagos, būklę. Nuotraukos turės būti pateiktos Tauragės rajono savivaldybės administracijai.

Planuojamo konkurso vykdymo data – rugsėjo 9-oji.

Dujų Tauragės miestui pirmiausia reikia Tauragėje veikiančiai „Vilkyškių pieninės“ dukterinei įmonei „Modest“. Bendrovė jau susitarė su „Lietuvos dujomis“, kad įmokas galės mokėti dalimis – pirmoji sieks 50 tūkstančių eurų ir privaloma įmokėti dar šiemet.

Tikimasi, kad dujotiekio atšaka į Tauragę pritrauks ir daugiau investuotojų. Darbai prasidėti turėtų kitąmet. 

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras