Tik mes patys galime išgelbėti Tauragės apygardą (6)

Darius PETROŠIUS | buvęs Seimo Kriminalinės žvalgybos parlamentinės komisijos pirmininkas

2015-11-20 09:15

Redakcijos archyvo nuotrauka

Kreipiuosi į Batakių, Skaudvilės ir viso mūsų rajono gyventojus: tik Jūsų aiški pozicija gali išsaugoti vientisą Tauragės rinkimų apygardą, kokia ji suplanuota dabar – sutampanti su rajono ribomis. Visi kartu neleiskime, kad politikų intrigos nulemtų, jog Jūs, Batakių ir Skaudvilės, o gal ir kitų apylinkių gyventojai, būtumėte priskirti kito rajono rinkimų apygardai. 

Vyriausiosios rinkimų komisijos projekte, numatančiame Seimo rinkimų apygardų pakeitimus, Tauragės rajonas sutampa su rinkiminės apygardos ribomis – visi rajono gyventojai balsuotų Tauragės rinkimų apygardoje. Kol kas. Turiu patikimos informacijos, jog kai kuriems politikams tai netinka ir norima viską sujaukti, nepaisant mūsų rajono gyventojų norų rinkti savo atstovą Tauragės apygardoje.

Kviečiu Batakių, Skaudvilės ir viso rajono gyventojus, bendruomenes pareikšti savo nuomonę Vyriausiajai rinkimų komisijai. Savo poziciją ir reikalavimus komisijai galima pareikšti, pateikti elektroniniu paštu info@vrk.lt

Galima kreiptis ir tiesiogiai į mane elektroniniu paštu darius.petrosius@lrs.lt.

Seimas tik priims įstatymą, leidžiantį keisti rinkimų apygardas (to reikalauja Konstitucinis Teismas), bet pačias apygardų ribas braižys Vyriausioji rinkimų komisija.

Mieli Tauragės rajono gyventojai, tik Jūsų aiški ir tvirta pozicija, pareikšta komisijai, gali išgelbėti Tauragės apygardą.

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras