Sustabdyta „Air Lituanica“ veikla – du „Tauragės kurjerio“ žurnalistai užstrigo oro uostuose(11)

2015-05-22 12:15

Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Atostogos – dalykas nuostabus, tik ne tada, kai pakeliui namo užstringi svečios šalies oro uoste  ir nežinai, kaip pasiekti Lietuvą.

Taip atsitiko net dviem „Tauragės kurjerio“ žurnalistams. Šiandien iš Vokietijos turėję grįžti kolegos užstrigo Berlyno ir Hamburgo oro uostuose, nes oro linijų bendrovė „Air Lituanica“, turėjusi parskraidinti kolegas, nuo šiandien, gegužės 22 d. vidurdienio, sustabdė skrydžius.

Nors „Air Lituanica“ bendrovės internetiniame puslapyje žadama pasirūpinti klientais, kol kas prisiskambinti bendrovės nurodytu telefonu neįmanoma, o į užklausą elektroniniu paštu atsakoma skambinti tuo pačiu telefonu, atsiprašoma už patirtus nepatogumus, o išsamaus atsakymo pasiūloma laukti 3 dienas.

„Air Lituanica“ internetiniame puslapyje pranešama, kad gegužės 22 d. „Air Lituanica“ įvykdys paskutinius skrydžius į ir iš Amsterdamo, Paryžiaus ir Talino, o gegužės 22–29 dienomis visi „Air Lituanica“ keleiviai bus perkeliami į „Air Baltic“ aviakompanijos skrydžius. Aštuonias dienas „Air Baltic“ skraidins keleivius visais „Air Lituanica“ maršrutais: į ir iš Amsterdamo, Briuselio, Prahos, Miuncheno, Berlyno, Paryžiaus, Bilundo, Prahos, Stokholmo ir Talino.

„Air Lituanica“ – Vilniaus miesto savivaldybei priklausanti reguliarių skrydžių bendrovė, įsikūrusi Vilniuje.

Skaityti komentarus (11) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras