„Magišką“ dieną tuoktis pageidavo šešios tauragiškių poros(0)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2015-05-15 09:38
Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Tauragės civilinės metrikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Gintarė Varkalienė. Autorės nuotrauka

Šiandien – 2015 metų 5 mėnesio 15 diena, 5-dienis. Tikima, kad tai magiškas skaičių derinys. Įprasta, kad tokios datos pasirenkamos išskirtinėms progoms: vedyboms, krikštynoms. Ne išimtis ir tauragiškiai. Šiandien aukso žiedus Tauragėje sumainys šešios poros.

Į sutampančių skaičių deriniais pažymėtas datas būsimieji jaunavedžiai dėmesį atkreipia nuo seno. Apskaičiavo jie ir šitą datą.

– Manau, kad beveik visos šiandien besituokiančios poros santuokai šią datą pasirinko neatsitiktinai, – sakė Tauragės civilinės metrikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Gintarė Varkalienė.

Specialistės duomenimis, šiandien susituokti norą pareiškė šešios poros. Dvi jų amžiną meilę ir ištikimybę prisieks išskirtinėje aplinkoje. Viena pora 11 valandą susituokė Genių atodangoje, kita po pietų įžadus vienas kitam duos Norkaičiuose.

Žinoma šalies astrologė Vaiva Budraitytė skelbia, kad penktadienis apskritai yra viena geriausių dienų vedyboms, netgi geresnė nei šeštadienis. Konkrečiai šiandien jaunavedžiams sėkminga diena dėl skaičiaus 15 kombinacijos. Sudėjus 1 ir 5 gauname 6 (meilės planetos Veneros skaičius). Tad  šiandien susituokusieji trauks prie savęs ir meilę, ir pinigus. Tačiau vedyboms ši data palanki ne visa – tuoktis apie 14.30 val. nederėtų. Tuo metu sukurtoms šeimoms didesnė rizika išsiskirti, santuoka prognozuojama trumpalaikė.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras