Europos dienos proga Tauragėje lankėsi europarlamentaras Antanas Guoga(5)

Margarita RIMKUTĖ | margarita@kurjeris.lt

2015-05-11 14:47

Pabendravęs su žurnalistais A.Guoga kitame restorane susitiko ir su Tauragės senjorais. Renaldo Malycho nuotrauka

Penktadienį Tauragės žiniasklaida prie pietų stalo sėdo su europarlamentaru Antanu Guoga. Pokerio karaliumi vadinamas milijonierius tauragiškius supažindino su Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadove dr. Natalija Kazlauskiene, pasakojo apie darbą Europos Parlamente ir nuveiktus darbus.

Į miestą parlamentaras atvyko minint Europos dieną Tauragėje. Restorane „Banga“ mezgėsi laisva diskusija. Kaip sakė N.Kazlauskienė, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje atstovė, Europos Sąjungos autoritetų akiratyje – Lietuvos mokesčių sistemos ir spragos, diskutuojant lygintas kitų šalių pensininkų ir lietuvių pragyvenimo lygis, išsakytos įžvalgos, kaip Lietuvoje būtų galima pagerinti socialinį gyvenimą. Išsakyta patarimų, kaip verslauti naudojantis ES struktūrinių fondų parama.

Prieš metus kartu papusryčiauti žurnalistus į tą patį restoraną sukvietęs politikas A.Guoga žurnalistus prabangiais pusryčiais vaišino prieš pat rinkimus į Europos Parlamentą. Tada teiravosi apie gyvenimą mūsų mieste, vietinių žmonių verslumą. Lankėsi ugdymo įstaigose, kalbėjo apie save, verslo galimybes Lietuvoje ir pasaulyje. Milijonierius įžvelgė informacinių technologijų perspektyvas, per metus požiūris nepasikeitė. Panašia linkme europarlamentaras dirba ir atstovaudamas šaliai Europos parlamente.

– Turėtų būti vieninga skaitmeninė rinka, kurioje europiečiams visos paslaugos būtų lengvai prieinamos. Kalbant apie „Roaming“ paslaugą, reikėtų suvienodinti telefono pokalbių tarifus Europoje. Tai irgi būtų žingsnis vieningos rinkos link, – po pietų su žurnalistais, vėliau susitikime su visuomene kalbėjo A.Guoga.

Politikas neseniai inicijavo, kad 2 procentus nuo jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio gyventojai galės skirti ginkluotosioms pajėgoms paremti.

Milijonierius aštunti metai yra vienas dosniausių Labdaros ir paramos fondo „Bėdų turgus“ rėmėjų. Savo europarlamentaro atlyginimą politikas skiria būtent šiai organizacijai.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras