Savivaldybė skelbia apie pokyčius Tauragės šilumos tinkluose(29)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2015-06-25 08:10

Renaldo Malycho nuotrauka

Savivaldybės kontroliuojamoje bendrovėje Tauragės šilumos tinklai – reikšmingi pokyčiai. Iš pareigų antradienį atleistas beveik penkerius metus šiai bendrovei vadovavęs Vaclovas Karbauskis. Laikinuoju bendrovės vadovu paskirtas vilnietis Rimantas Šerkšnas

Šįryt naujasis Tauragės šilumos tinklų vadovas išplatino pranešimą, kad Vaclovas Karbauskis atleistas iš Tauragės šilumos tinklų vadovo pareigų, pareiškus jam nepasitikėjimą. Esą naujosios bendrovės valdybos, kurios pirmininku išrinktas Rimantas Šerkšnas, nuomone, savivaldybės kontroliuojamoje įmonėje trūksta skaidrumo, o bendrovės vadovas nesugebėjo valdybos įtikinti, kad šildymo kaina Tauragėje mažės.

Naujoji valdančioji koalicija prabyla apie galimą privataus investuotojo atėjimą į Tauragės šilumos ūkį. Apie tai ir interviu su darbo netekusiu V.Karbauskiu skaitykite rytojaus „Tauragės kurjerio“ numeryje. Iš posto atleistas V.Karbauskis atskleidžia ir politikų pavardes, kurie gali būti suinteresuoti daliniu Tauragės šilumos ūkio privatizavimu. 

Skaityti komentarus (29) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras