Viešųjų pirkimų tarnyba stabdo šilumininkų planus(4)

Ramunė RAMANAUSKIENĖ | redaktore@kurjeris.lt

2015-04-03 10:01
Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Naujosios daugumos užmojai stabdyti savivaldybės kontroliuojamos bendrovės Tauragės šilumos tinklų planus statyti naują biokuro katilą tapo „kūnu“ – balandžio 1-ąją Viešųjų pirkimų tarnyba bendrovės vadovui nurodė laikinai nutraukti pirkimo procedūras. Kartu su konservatoriais išplatinę pranešimą spaudai liberalai teigia, kad toks katilas Tauragei nereikalingas ir būtina į Tauragės miesto šildymo sistemą atvesti privatų investuotoją. Prabilta ir apie galimą šios bendrovės vadovų kaitą. Nepatvirtintais duomenimis, Tauragės šilumos tinklų generalinio direktoriaus pavaduotojo pareigos siūlomos kadenciją baigiančiam vicemerui „Tvarkos ir teisingumo“ partijos Tauragėje lyderiui Silverijui Statkui.

Išrinktasis meras nesirašė

Kovo 27-ąją Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriui Algirdui Mosėjui liberalai ir konservatoriai įteikė reikalavimą. A.Mosėjaus reikalaujama sudaryti komisiją, kuri įvertintų bendrovės Tauragės šilumos tinklų planuojamos investicijos – naujo 5MW galingumo biokuro katilo statybos – reikalingumą ir ekonomiškumą bei galimybes įsigyti trūkstamą šilumos kiekį iš kitų šaltinių, pritraukiant į Tauragę privačius investuotojus. Antrasis reikalavimo punktas itin keistas, vadovaudamasis juo, A.Mosėjus turėtų pavesti bendrovės valdybai sušaukti susirinkimą, o valdybos posėdžio metu valdybos nariams pavesti „balsuoti už viešojo pirkimo procedūrų laikiną sustabdymą“.

Reikalavimą pasirašo savivaldybės tarybos nariai Linas, Darius ir Antanas Stankai, Darius Bredelis, Raimundas Matemaitis ir Iveta Skurvydienė. Išrinktojo mero Sigito Mičiulio parašo ant dokumento nėra.

Projekto stabdymo iniciatorius su žiniasklaida nebebendrauja

Vienas šio reikalavimo iniciatorių liberalas Linas Stankus, „Tauragės kurjeriui“ atsiuntęs ne vieną pranešimą ir straipsnio nuorodą, kad privatus investuotojas Tauragėje šildymą atpigintų, trečiadienį bendrauti su žiniasklaida atsisakė. Paklaustas, galbūt jau turi „nusižiūrėjęs“ investuotoją, kuris galėtų perimti dalį šildymo paslaugos Tauragėje, politikas atsakė, kad išrinktoji dauguma su žiniasklaida iki pirmojo naujosios tarybos posėdžio nebebendraus.

Visą straipsnį galite perskaityti elektroninėje versijoje (Nr. 26).

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras